колко спортувате седмично ?

  • 3 854
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
преди, когато бях млада, волна и свободна - три пъти в седмицата бях на тае-бо, два пъти на аеробика и два пъти тичах по час и половина в парка. всеки ден от седмицата спортувах активно, което естествено се отразяваше на начина, по който изглеждах.
сега, след като се намерихме с моя мъж - нищо не спортувам. вечер бързам да се прибера да съм си с него, гледаме телевизия, говорим си сладко-сладко и си готвим вкусотийки.

не знам дали мястото е в тази тема, но ми е интересно дали и при другите момичета се получава така със спортуването, като минат от състояние на необвързани в състояние на сериозно обвързани:)

# 16
  • Мнения: 6 618
Сега съм бременна и не спортувам,но и преди не съм го правила ,което е много лошо.Все си казвах хайде от другия месец вече тръгвам сериозно и така си остана.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 933
5 пъти в седмицата - 3 аеробни и 2 силови тренировки.
Но тъй като отслабнах много ги смених /3 С - 2А/.Отслабнах с диета, не със спорт.
Велоергометъра карам по 40 мин /аеробна/.
Може на кг. да не отслабваш но силуета се променя и мазнините макар и бавно се стопяват - нужно е постоянство.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Бягам по 4 часа на ден след Калоян навън и по 1 час бутам количката Joy Joy Joy
Иначе въртя колелото през ден по 30 мин.При мен тези неща в комбина плюс разделно хранене имат страхотен ефект Wink

# 19
  • Мнения: 651
Точен отговор колко спортувам седмично не мога да дам  newsm78
Зависи от много неща, а също и от настроението на ...мъжа  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Преди спортувах всеки ден на велоаргометъра ,докато сттигна 20/25км.Но имах и хранителен  режим-не ядях сладко,тестено,гаирано,пържено избягвах.Мазах се с гелове,и пиех л-карнитин.Около 8-10кила смъкнах.
Сега като спра да кърмя до 2 месеца,пак започвам.

# 21
  • Мнения: 1 366

не знам дали мястото е в тази тема, но ми е интересно дали и при другите момичета се получава така със спортуването, като минат от състояние на необвързани в състояние на сериозно обвързани:)

Вчера в друга тема написах, но ще ти отговоря и тук. Според мен всичко е въпрос на приоритети. Аз съм майка на 2 деца, едното от които на две годинки, работя на пълна ставка на доста отговорна длъжност. След бременността достигнах гигантски размери и имах оооогромен списък с "причини" защо НЕ мога да спортувам - деца, съпруг, работа, ангажименти. Днес, същия списък Е причините да спортувам - децата, съпруга... Здравето ми и личният ми комфорт се отразяват на атмосферата у дома. Когато аз се чувствам добре и заобикалящите ме се чувстват така. За това си мисля, че ако връзката ви ти е важна, то не трябва да зачеркваш себе си в нейно име, а именно заради нея да си дадеш необходимото уважение. И ако това означава 3 часа седмично по-малко прекарани заедно - си заслужава, защото онези , които ще прекарате заедно ще са по-качествени.

Нещо доста многословно стана, извини ме!  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 353
 Изобщо не спортувам newsm39. Просто не ми допада. Преди да забременея, тъкмо започнах да ходя на фитнес и то взе че работата стана и прекратих тази си дейност

# 23
  • Мнения: 739
Може на кг. да не отслабваш но силуета се променя и мазнините макар и бавно се стопяват - нужно е постоянство.
Peace


не знам дали мястото е в тази тема, но ми е интересно дали и при другите момичета се получава така със спортуването, като минат от състояние на необвързани в състояние на сериозно обвързани:)
напротив. Тъкмо се бях позапуснала, и половин година след като се изнесох да живеем заедно с гаджето започнах редовно да спортувам, защото не можех да се гледам в един момент. Вече 6г. , единствено като бременна прекъснах. Чувствам се много по-добре, в огледалото и вътрешно. Толкова съм слята с тренировките, като въздух ми са. Разтоварвам се от напрежението. Крада времето рано сутрин, когато мъжа и детето спят.  Wink

# 24
  • Мнения: 2 550
Спортувам всеки ден по няколко пъти.
Много съм добра на сто метра вита баница.

# 25
  • Мнения: 1 393
Спортувам приблизително 3 пъти седмично по около 45 мин, понякога и по час и половина (когато съчетавам клас като пилатес или йога с машини и уреди). Сега в момента не спортувам, защото термина ми е след 4 седм, но спортувах до средата на шестия месец (с малко по- леко натоварване) и смятам пак да започна, живот и здраве, ако всичко в наред, около шест седмици след като родя.

Към авторката на темата- 20 мин. кардио е минимум, който трябва да е прави, за да има  ефект, т.е. твоето тяло тъкмо започва да гори  и ти спираш -опитай се да прибавиш поне още 10 мин, ако не друго и предполагам, че ще имаш добър резултат.  Peace

# 26
  • Мнения: 239
колко пъти в седмицата спортувате за да има ефект.аз въртя велоаргометъра ежедневно по 20мин но не виждам особен ефект.навсйкаде пи6е 4е трйбва да се спортува  3 пати седми4но ,за да не се претоварва тялото-а какъв ли 6те е ефекта тогава-според мен о6те по-малък. Thinking
вие как процедирате и има ли ефект?

Много спортувам седмично.

Понеделник: гръб и бицепс
Вторник: рамо и трицепс
Сряда: футбол с колегите
Четвъртък: ходя в залата на боксче
Петък: тогава почивам защото излизам вечер и да имам енергия за палавите мигове с добри приятели и много усмивки
Събота: футбол с приятели
Неделя: гледам телевизия и отделям време за семейството си

# 27
  • Мнения: 184
Направо ме е срам да кажа - изобщо не спортувам Embarassed Страшно много ме мързи, а и не ми остава много свободно време (или поне с това се оправдавам) Cry

# 28
  • София
  • Мнения: 39 757
За спорт, т.е. колело, имам време само през уикенда, и то не винаги.

# 29
  • Мнения: 361
два пъти в седмицата ходя на фитнес ,тренирам час,час и половина Peace

Общи условия

Активация на акаунт