Песни за деца на 8 години

  • 3 276
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 001
Знам, че има писано, но на мен ми трябва списък с песни за "купон" по случай рождения ден на Александра.
Приемам всякакви препратки.
Благодаря предварително на всички.
Направи препратка и ТУК, т.к. съм в гОлЕмо  newsm78
Помогнете, че аз по детски дискотеки не съм ходил отдавна.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 09:55 от klisurov

# 1
  • Мнения: 6 206
Ами ти не търсиш детски песни, нали знаеш.
Шакира, Ищар, Елена Папаризу, Кенди шоп, Барби Гърл, Камиза Негра, Драгостеа Дин Теа, въобще в този дух, допълвайте.

P.S. Много ми харесва колекциятата ти на Врабчетата в датата. Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 1 001
Ами ти не търсиш детски песни, нали знаеш.
Шакира, Ищар, Елена Папаризу, Кенди шоп, Барби Гърл, Камиза Негра, Драгостеа Дин Теа, въобще в този дух, допълвайте.

P.S. Много ми харесва колекциятата ти на Врабчетата в датата. Simple Smile
Да, не търся детски песни! Такива имам 1 диск с mp3 (ако има желаещи, ще ги кача всички на data.bg)(Редактирам за да уточня - КАЧИЛ СЪМ ГИ ТУК.
Трябват ми песни за купон, за танцуване, за ... абе детска дискотека

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 10:10 от klisurov

# 4
  • Мнения: 1 001
Я виж тук: ...
Да ти е жива и здрава щерката!!!
Благодаря и за препратките, и за пожеланието  bouquet

Има ли още песни, които се слушат от деца на тази възраст?

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 10:14 от klisurov

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Я виж тук: ...
Да ти е жива и здрава щерката!!!
Благодаря и за препратките, и за пожеланието  bouquet

Има ли още песни, които се слушат от деца на тази възраст?
Ами тези сега са летните хитове Simple Smile
Виж разгледай и тук, тъкмо ще я попиташ кои песни и компилации ще й харесат Simple Smile
http://music-bg.org/news.php
Това е много полезен сайт, откъдето можеш да си свалиш всичко най-ново Simple Smile
Приятен ден Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 001
Благодаря  bouquet  smile3525, не знаех за него, а ... вече съм регистриран и там, т.е. много ми хареса

# 7
  • Мнения: 1 001
Темата мисля към 17:30 да я заключа, та ако имате идеи, сега е момента. smile3521

# 8
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моето наблюдение е, че на тази възраст, особено момичетата, залитат и по чалгата. Най-добре ще е да я попиташ нея.
Весел купон!

# 9
  • Мнения: 1 001
...  на тази възраст, особено момичетата, залитат и по чалгата.
Все се пазим да не "залитнем" и "отсяваме" песните. Мисля, че слуша не повече от 5-6 песни.

...  Най-добре ще е да я попиташ нея...
И тя като мен: знае какво харесва, но не знае как се казва. А и ще има и други деца ...

Благодаря, да се надяваме, че ще се получи!

# 10
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Цитат
Шакира, Ищар, Елена Папаризу, Кенди шоп, Барби Гърл, Камиза Негра, Драгостеа Дин Теа, въобще в този дух, допълвайте.

Снощи празнувахме 8 мия рожден ден на дъщеря ми. Бях наела дисководещ. Той горните песни пускаше. Дъщеря ми слуша и чалга но не всичко. Виждам че момичетата на тяхната възраст я слушат и я харесват /чалгата.

# 11
  • Мнения: 1 001
...Бях наела дисководещ...
Би ли "раздула" малко - от къде, как, колко ...  newsm78
Освен ако "най-голямото село" не е София?!?  smile3533

# 12
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
DJ - за 2 часа 40 лв. заведението в Люлин. DJ е този който прави партитата в Jimmis. ako иска6 да ти дам тел. . Аз ли4но съм много доволна. Той не пуска само музика ами и занимава децата , игри с награди и въпроси и т.н , А от музиката знае какво слу6ат на тази възраст.

# 13
  • Мнения: 1 001
DJ - за 2 часа 40 лв. заведението в Люлин. DJ е този който прави партитата в Jimmis. ako иска6 да ти дам тел. . Аз ли4но съм много доволна. Той не пуска само музика ами и занимава децата , игри с награди и въпроси и т.н , А от музиката знае какво слу6ат на тази възраст.
Питам по-добрата си половинка в момента smile3534

# 14
  • Мнения: 1 001
Да заключа темата, ама ми "избяга" бутона newsm78

Общи условия

Активация на акаунт