Докога безнаказаност?

  • 1 610
  • 19
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 622
 И после тоя ром ще ми го интегрират и синът му ще седи до моят в училище Stop

П.С. Не че Българите не извършват престъпления....

# 2
  • Мнения: 7 474
 smile3515 smile3515
Който и да го е извършил е за убиване. #2gunfire

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Ето за това не ми е жал за невръстните просещи циганчета.
Зная, че ако имат физическата възможност ще правят същото,  а не само да ни псуват по светофарите.
Няма да им помагам да оцелеят, та един ден да зверстват над моите деца!

# 4
  • Мнения: 7 186
Само концлагер ще реши проблема! #2gunfire

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Ще го реши стриктно прилагане на законите срещу престъпността - и за цигани, и за българи.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ще го реши стриктно прилагане на законите срещу престъпността - и за цигани, и за българи.

Тук съм съгласна с теб, Карен.
Друг е въпроса, че и законите нещо хич ги няма и трябва да ги направят по сурови.

# 7
  • Мнения: 817
И после тоя ром ще ми го интегрират и синът му ще седи до моят в училище Stop

П.С. Не че Българите не извършват престъпления....
  202uu

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Ще го реши стриктно прилагане на законите срещу престъпността - и за цигани, и за българи.
Аз също смятам, че законът трябва да се прилага еднакво за всички.
Да се говори за концлагери в началото на 21 век е просто несериозно. лагерите са твърде голяма грешка на човечеството, не мисля, че трябва да се връщаме към нея.

# 9
  • Мнения: 326
С риск някой да ме помисли за "мразиромка"  ще кажа, че мноооого права им дадохме на циганите. Какви роми са те?
"Ром" означава на цигански "циганин", а "тас" - българин... Е, к`во от страх да не ги дискриминираме "тасове" ли да се наричаме???
Ако не си платя тока ми го спират на минутата, а на тях? Като дойде време за получаване на соц. помощти човек не може да се дореди до банкомат от тях. То е едно вадене на карти по 5-6 от всеки циганин.
Ако знаете с какво презрение говорят помежду си за българите! Мъжът ми поназнайва малко цигански и от него знам, че такава дума като  "работилница" и "изорана нива" в техния език няма!
Мразят ни и това си е .... Българи се наричат само когато им изнася, а роми - винаги когато някоя фондация стои зад гърба им.
Има и други малцинства в БГ, ама да сте чули: Арменец, турчин, евреин или друг да е убил българин?

# 10
  • Мнения: 1 416
По принцип съжалявам циганите. Знам, че още щом се родят, те нямат кой знае какъв избор как да живят живота си... Светът им е труден и жесток.
Но... Тормозът в "Захарна фабрика" е от сума ти години. Циганите там нон-стоп преследват и измъчват българите. Това гето трябваше да се събори много отдавна, още преди убийството на проф. Калоянов...
Няма да ги интегрираме, като им даваме в повечко права, с които те злоупотребяват... Не ми се коментират и техните фондации, които пладнешки изнудват цялата държава, заради спорния закон за дискриминацията...
Крайно време е циганите да бъдат поканени да работят, а не да лентайстват в канавката, гладувайки, просейки и обирайки ни...

# 11
  • Мнения: 3 423
Само концлагер ще реши проблема! #2gunfire

Ти влизала ли си някога в концлагер????????
И на излизане същият човек ли си се чувствала?
Преброй до 100, преди да пишеш такива глупости.

А по темата - закон му е майката и силна изпълнителна власт.

# 12
  • Мнения: 7 186
Само концлагер ще реши проблема! #2gunfire

Ти влизала ли си някога в концлагер????????
И на излизане същият човек ли си се чувствала?
Преброй до 100, преди да пишеш такива глупости.

А по темата - закон му е майката и силна изпълнителна власт.



Много добре знам, че закона и властта му е майката, а и надали има човек, на който не му е ясно това.
А ти що се палиш толкова, не се ли светна, че това, което съм написала не е на сериозно, а и да искам не може да стане.
Дали са глупости или не си е мой проблем, ще пиша каквото си искам, не ми трябва цензура! Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 636
Проблемът е стар като света. Адекватни решения има много, но незнайно защо никой не желае да прилага подобни.
Не ги били затваряли в зандана, понеже държавата трябва да ги храни  ooooh! Вместо да ги "интегрират" да вземат престъпниците да ги приберат в трудов лагер (независимо дали са бг или роми). Да използват евтината им работна ръка - държавата ще създава евтин продукт - вси4ки ще пе4елят. Отдавна работи в Китай и др. страни.

# 14
  • Мнения: 368
те и от затвора не се страхуват. Там поне ги хранят и пак не им е зле. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт