Какво трябва да притежаваш, за да си популярен във форума?

  • 5 942
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 490
Брей! Ами ако си сложа шоната на аватар, а? Flutter

Измислих го: Донасшонакатбонбонасамочакакурнишона
Дали е достатъчно атрактивно newsm78


 hahaha hahaha hahaha
Мисля,че трябва да ме сложат на кислороден апарат! hahaha hahaha hahaha

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Кое е това нещо което прави някои от вас по-популярни от други? Защо някои от вас влизат в почти всички номинации и класации във форума?
Това са въпросите ми.
А отговорите са от вас.

* Дали трябва да имаш повече от хиляда мнения, за да си популярен?!?
* Дали трябва да даваш адекватни съвети?!?
* Дали трябва да създадеш тема, която ще бъде супер четена и мненията в нея ще бъдат повече от триста?!?
* Дали трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят?!?
* Дали трябва да влизаш често в чат-а, за да те опознаят и там?!?
* Дали трябва да ходиш на форумски срещи?!?
* Дали трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят?!?

Това са въпросите! Вие сте!!!

Според мен всички изброени.
Да имаш атрактивен ник + да си настроен критикарски- за да те ЗАБЕЛЕЖАТ.
Да създаваш интересни теми, които са супер четени и да даваш адекватни съвети- за да бъдеш ЦЕНЕН.

# 122
  • Мнения: 4 473
За мен броят на публикациите не е от значение. Много често и новаци ми се набиват на око с оригиналност и стил. Харесват ми хора, които имат собствено мнение и индивидуалност, а не позират. Впечатляват ме също готини аватари и никове, но това е страничен фактор. То всъщност какво значи да си популярен? Може би има някаква маса хора, които ти симпатизират, но далеч не са всички. Сигурно има и още толкова, които не те понасят. Simple Smile
И аз чета избирателно- има хора, които ги чета винаги, а други просто ги подминавам.

Лейди, абсолютно единодушие по въпроса! Peace  bouquet

Не знам дали и колко съм популярна, дали ме обичат и харесват съфорумки, дали дразня или не някого, не ме и интересува особено. Честно казано искрено се забавлявам на стремежа на някого да се извиси и популяризира във форума с помощта на една или друга стратегия. Ако има нещо сигурно, то това е, че общувам с определени хора доста често и не само виртуално и това ми доставя удоволствие. Не желая всички да ме харесват, абсолютно не! Отсявам истинските хора и комуникирам с тях, останалите не ги забелязвам.

btw, виж текста в аватара.

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 12:59 от strelche®

Общи условия

Активация на акаунт