Въпрос за силиконовите презрамки?

  • 1 202
  • 19
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Дайте идеи ,как да не ми се отпускат презрамките? Много се ядосвам когато си ги коригирам на удобната за мен дължина и след известно време сутиена ми висне Embarassed и презрамките се отпуснали? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 205
Хм. Аз ползвам едни с талк и такова нещо не ми се случва.
Смени ни ги с други или при всички ти се случва ?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ама то не е ли нормално да се отпускат така от самата тежест на гърдите? Не ползвам силиконови, моите са обикновени, но също се отпускат. После си ги стягам и пак така.

# 3
  • София
  • Мнения: 121
или е от тежестта или са кофти презрамките и няма оправия... аз лично постоянно си купувам и изхвърлям. Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 39 754
Моите също се отпускат. Доста често ги сменям.

# 5
  • Мнения: 5 140
Аз нещо не съм им фен, а и не са ми удобни.
Признавам, че понякога  вършат добра работа.

# 6
  • Мнения: 361
кофти са презрамките ,имам едни като бетон ,но си промениха цвета Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 82
При мен се получава така,но само на тези с металните кукички,при пластмасовите силикона не се плъзга,но те пък се чупят по-лесно.  Confused

# 8
  • Мнения: 7 186
При мен се получава така,но само на тези с металните кукички,при пластмасовите силикона не се плъзга,но те пък се чупят по-лесно.  Confused

При мен пък е обратното- тези с пластмасовите кукички повече се плъзгат и наистина лесно се чупят. Тези с металните пък- самият силикон на презрамките е по- твърд и ако я преметнеш през врата се впива много гадно, докато тези с пластмасовите кукички обикновено са по- меки и по- приятни за носене. Абе толкова време не се научиха как да ги правят тия презрамки, все има някакъв кусур! #Cussing out

# 9
  • Мнения: 689
Аз съм на мнение, че тези презрмаки са за еднократна употреба. Сложиш ги веднъж или два пъти и повече не стават за нищо. Явно трябва често да се сменят. Иначе имам едни силиконови, но не са идеално гладки, а някак стоят релефни - та те нямат мърдане.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз вчера три пъти си слагам и трите на момента ми се скъсаха #Cussing out,незнам вече какви да си купувам. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 410
Ами имам такива от Триумф дето ги носих сигурно 3 г и не са мръднали! Накрая си купих нови, защото просто цвета им се промени с годините!
Тази година реших да си взема от тези по левче, дето имат разни декорацийки! И аз да съм по така! Но след като ги нагласиш на желаната дължина, те се връщат обратно!
С Триумф-ските това го няма! Дори е трудно да им промениш положението!

# 12
  • Мнения: 337
Аз ги слагам наопъки и така самата фиксираща част остава към кожата и по трудно се размества, а и нали знаете как там където се закачат към сутиена има от самия силикон ръбчета, като са на опъки не ми прежулват  Laughing Дали някой разбра нещо от обяснението  Crazy
Дано съм ви полезна.   bouquet

# 13
  • Мнения: 7 186
Ами имам такива от Триумф дето ги носих сигурно 3 г и не са мръднали! Накрая си купих нови, защото просто цвета им се промени с годините!
Тази година реших да си взема от тези по левче, дето имат разни декорацийки! И аз да съм по така! Но след като ги нагласиш на желаната дължина, те се връщат обратно!
С Триумф-ските това го няма! Дори е трудно да им промениш положението!

Откъде ги купуваш тези на Триумф?

# 14
  • Мнения: 133
В магазините, в които продават сутиени Триумф има такива. Обикновените са около 15 лв, а тази с фигурки - незнам колко струват. Аз лично обаче не съм ги пробвала и незнам дали си заслужават парите.

Общи условия

Активация на акаунт