Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BG

Ползвате ли моливи за устни?Ако да, какви?От кои сте доволни?
Аз лично ползвам и имам на Essence, Rimmel, Bourjois, Seventeen и Brooklin

Цитирай

Един колега с познат на митницата ми даде наскоро да си избера няколко молива за устни SmileSmile Явно контрабанда...Аз си взех един италиански-не знам на коя фирма, и един на FlorMar, който страшно много ми харесва.По принцип не ползвам моливи за устни,но този специално с голям кеф си го клепам... Mr. Green
Цитирай

London, Sofia

L`oreal  Peace
Цитирай

Най-обикновен голдън роуз. В същност защо са тези статистики Mr. Green поне анкета да имаше.
Цитирай

София

Да, ползвам моливи за устни, но не държа на марката. Имала съм какво ли не: Кристиян Диор, Севънтийн, Максфактор, Голденроуз, Пупа, Чифели, Есте Лодер и т.н - стига да мога да  открия цветът който търся.
Кой най-много ми е харесвал - незнам , всички които съм ползвала.
Цитирай

Burgas

Севънтийн ползвам, много са добри.
Цитирай

За устни ползвам Мiss Claire,а за очи /черен/ FlorMar,много съм доволна.Ползвала съм различни марки-скъпи и евтитни,но тези за ми фаворитите сега-хубави и на приемлива цена Peace
Цитирай

някъде там

аз най-често импала Peace
Цитирай

София

Моите са доста разнообразни, изобщо не държа на марка.
Цитирай

Pyce

И аз съм ползвала какви ли не,но се убедих,че марката не е гаранция за качество.Най-доволна бях от Estee Lauder и една марка,която не е много известна,купувах си ги от Щатите,за съжаление тук не съм срещала...Sporty или нещо такова... newsm78
Цитирай

средноголям град в България

Избирам ги повече по цвят, не държа толкова на фирмата.
Но май, напоследък, са демоде.  newsm78
Цитирай

...Here I Am On The Road Again...

и една марка,която не е много известна,купувах си ги от Щатите,за съжаление тук не съм срещала...Sporty или нещо такова... newsm78
Miss Sporty може би?

По темата - напоследък все по-рядко слагам молив, но иначе използвам на Bourjois, най-вече заради цвета, но и другите му качества ми допадат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.