за памперсите

  • 1 520
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Обръщам се към настоящите мами.Моля споделете вашето мнение за памперсите НАНИС,МОЛФИКС,ПИПИ в най-малките им размери за новородено.Моля да ми обясните какво ви харесва и какво не в тях!БЛАГОДАРЯ!

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз не ползвам нито едни от изброените. Доволна съм от Памперс. Бяхме взели и на Либеро малките за новородени, но те са ни големи и ни пропускат, за това се върнахме на Памперс.

# 2
  • Мнения: 1 544
Когато дъщеря ми беше малка исползвахме нанис защото от всякъкви други включително и на памперс дупето и се изриваше. Бях много доволна тогава ,но все пак са минали 4-5 години и незнам дали качеството им е същото. Сега ползваме памперс ,либеро и хъджис и съм доволна и от трите .

# 3
  • Мнения: 46 488
Нанис и Пипи не съм ги чула.
Молфикс отделяха някакви топчета, държаха мокро и докараха жестоко подсичане.

Доста марки съм пробвала, но по-добри от Либеро няма  Peace

# 4
  • Мнения: 1 043
аз съм ползвала на Молфикс,Памперс и Либеро.От първите не съм доволна,защото държаха мокро дупето на Марти,за мен Памперс и Либеро са най-добрите  Peace

# 5
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Либеро са много хубави. Имат ластик отзад, попиват добре и няма проблеми с подсичане.
От Памперс никак не съм доволна, много пускат, само рекламите им са без грешка.
Молфикс - горе-долу.
Пиппи са едни в жълти опаковки - напоследък вземам от тях, че са евтини, качествени са, но са доста различни, всеки път са с различни картинки.
Имам чувството, че под тоази опаковка пакетират разни памперси на други вносни марки.
Иначе имат ластик отзад и разтегателна лепенка.

# 6
  • Мнения: 3 042
Нанис съм ползвала преди 8г за щерката, но тогава нямаше голям избор. Сега не бих ползвала такива.
Мулфикс само съм ги виждала, а за Пипи не съм и чувала.

От раждането на Злати до преди 2м ползвах Памперс и бях доволна въпреки, че понякога пропускаха. Но напоследък им влошиха качеството и минах на Либеро, който смятам са много по добри.

# 7
  • Мнения: 5 140

Доста марки съм пробвала, но по-добри от Либеро няма  Peace

Подкрепям Никол. Peace

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Само за Молфикс мога да дам мнение - не ми харесват. Държат мокро и дъщеря ми се зачервяваше от тях. Налагаше се да ги сменям два пъти по-често в сравнение с останалите. В момента ползвам Памперс, но и от Мамия съм доволна.

# 9
  • Мнения: 409
Ползвала съм ПАМПЕРС, ЛИБЕРО и НАНИС но най доволна съм от ПАМПЕРС. Peace

# 10
  • Мнения: 949
Никога не съм използвала фирмите,които си изброила.Като бях ме новородени бях ме с Каприз от 2 до 5 кг.

# 11
  • Мнения: 772
първо ползвах canbebe а сега сме на pampers.libero още на първото слагане ме разочароваха.моя съвет е да купиш по няколко бройки от различни марки и да пробваш -така ще прецениш кое е най-доброто за твоето бебче. Grinning Grinning Grinning

# 12
  • Мнения: 657
 Аз съм доволна от Пипи,препоръча ми ги една позната и вече 3-4 месеца ползваме само тях,а преди това бяхме на Хъджис .И двете марки ми харесват

# 13
  • Мнения: 64
класическия Памперс! Peace

# 14
  • Мнения: 239
памперс  100 %- две деца изгледах с тях

Общи условия

Активация на акаунт