Разширени повърхностни вени

  • 1 176
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Здравейте момичета,

Да споделя и аз моя проблем, че ми е много неприятно, като се погледна в огледалото да виждам тези синини по краката си. Става въпрос за мрежичка от ситни разширени капиляри, които имам почти от детска възраст, но с времето се увеличават и вече са направо грозни. Много се тормозех като тинейжър, но с времето се примирих, ама не съвсем .Ако някой има подобен проблем и може да помогне, нека сподели. Вече мисля за козметична операция, не съм проучила още, ама неможе да неможе Grinning.

# 1
  • Мнения: 1 237
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   
Re: Лилави капиляри по краката, как се махат???
 Flutter здравейте, мацки.
Знам, че обичате да се нахвърляте на всякакви такива лазер-терапии, но аз бих ви казала нещо друго - Proescultan Gel, 200 мл, с тотален екстракт от Див кестен. Смятам всички знаете за действието на кестена върху стените на кръвоносните съдове.
Елементарен състав, безопасен, с видимо височка концентрация на екстракта (което явно ми даде и бързите резултати), на добра цена за това количество - във Варна го купувам за 4.64 лв.
Мисля, че Биогейм беше фирмата. Правят още Л-карнитин и пр. Опаковката е не съвсем по изискванията като информация, но пък продуктът е напълно О.К.  Peace

Успех! Мисля, че на всички ще повлияе добре!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Цитата е от тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=95835.0

Дано ти е полезно.

Общи условия

Активация на акаунт