Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

София

Използвате ли пудра и ако да - то каква? Искам да си купя пудра за лице, но незнам към кои да се ориентирам, какво да гледам и т.н. Не искам и да е някоя скъпа... някакъв приемлив вариант и съотношението цена/качество да е добро.
Рядко се гримирам, така че няма да я ползвам всеки ден. Искам обаче когато я сложа да не ми стои като "маска".
Благодаря ви предварително!
Цитирай

Sofia

Янче, аз ползвам антибактериалната на Манхатън. Струва към 10лв. Кутийката ми стига за 3-4 месеца(слагам си всеки ден). Много съм доволна
Цитирай

София

Това звучи като добър вариант... А как да си избера цвета? За да не е после много блед или много тъмен?
Цитирай

Sofia

слагаш си малко на ръката от вътрешната страна. Моя съвет е да сив купиш от магазин с опитни продавачки, които да те посъветват
Цитирай

София

малко се притеснявам, че като ме видят как не отбирам изобщо от гримове ще ми пробутат нещо дето после ще съжалявам... трябва да пробвам все пак  Wink
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Пудрата,както и фон дъо тенът се пробват от вътрешната страна на дланта.Аз лично ползвам антибактериалната крем-пудра на Манхатън.По-скъпичка е,но си заслужава.Вече година,откакто съм я взела,при положение,че я  ползвам всеки ден/ако направиш сметка-излиза много изгодно/.Плюс това съм с проблемна кожа на лицето... Confused Просто е 6 точки.
Цитирай

Сф, Младост1

Аз ползвам в момента ето тази:
Не е толкова важно марката, защото примерно от дадена марка може да няма точно твоят цвят.
Да-пудрата може да се види като цвят и на ръката. Но аз не бих разчитала на това. Wink
Обикновено държа да пробвам продукта за лице, там където ще го ползвам и след това. Т. е. единствено и само на лицето. В долната част на лицето -на брадичката. За да няма недоразумения след това...
Винаги на естествена светлина се пробва. Защото в повечето козметични магазини осветлението е изкуствено и така може да се получи леко драматичен ефект при избора на пудра/фон дьо тен.
Обикновено продавачките са благоразположени и ще ти бъдат от полза при избора на пудра.
Идеята при избора на цвят е винаги един тон по-светъл от тена на лицето.
Иначе от пудрите- антибактериалната на Манхатън, Макс Фактор, Буржуа- са добър избор според мен.
Аз сега съм си поръчала една на Ейвън сега. Smile
Цитирай

sofia

Аз пък откак се помня да ползвам пудра си купувам на Max Factor - тя просто е създадена за моята физиономия - цветът, на който съвсем случайно попаднах се оказа точно моят - повече от 7 години я ползвам и скоро друга няма да си купя. Цената е около 13-14лв.
 Между другото, Янче - има един козметичен магазин на Ангел Кънчев ще те излъжа номера , ама е в началото на улицата - т.е откъм НДК, та в този магазин продавачката освяе, че е много симпатична е и гримьор - дава доста ценни съвети и напътствия в живота Very Happy , освен това, ако искаш те гримира безплатно с каквото си поискаш. Там се продават и Л'ореал и Max Factor, и Буржоа, за Манхатън не съм съвсем убедена, защото съм им откровен противник, но май не ти е много далече, та ако имаш време можеш да отидеш.
Цитирай

Сф, Младост1

Понеже знам, че си в центъра-разходи се до някоя от Ремедиумите -или тази на Шишман или на Графа. Там ще разгледаш и ще ти предложат най-подходящата за теб пудра.
Освен това се сетих и за Lumene- също много добър избор.
В Ремедиум-ите ще видиш още и Лореал, Мейбълин, Аркансил.
Това се сетих сега.
И да се похвалиш после! Smile
Цитирай

anywhere

Цитат на: kopche
Аз ползвам в момента ето тази:

Абсолютно съм "за" тази крем-пудра. Просто е страхотна.  Very Happy
Сега и аз съм с Ейвън обаче, за разнообразие!  Wink
Цитирай

Сф, Младост1

Цитат на: Зъхи
Сега и аз съм с Ейвън обаче, за разнообразие!  Wink

Да, и аз така, за разнообразие. Smile
Ти коя си си взела на Ейвън? Доволна ли си?
Аз сега си поръчах тази прахообразната, че ми е мерак за такава. #X-mas
Цитирай

София

днеска мисля да се разходя и ще ви кажа после резултата - на какво съм се спряла.
Много благодаря на всички ви!
 #X-mas
Цитирай

anywhere

Цитат на: kopche
Аз сега си поръчах тази прахообразната, че ми е мерак за такава. #X-mas

Абе мисля, че ще изглеждам много "набрашнена" с такава... Сегашната не я знам как се зове, ама е в една тъмносиня правоъгълна кутийка със златисто отдолу. Не е лоша. Поръчала съм си от новия каталог и такава, адаптираща се към тена на кожата, но още не съм я почнала. Тя е май в кръгла кутийка. Като цяло, харесвам крем-пудрите, че придават по-естествен тен на лицето.
Цитирай

Сф, Младост1

Цитат на: Зъхи
Абе мисля, че ще изглеждам много "набрашнена" с такава...

Ами то и аз имам малко такива опасения, но пусто любопитство.. Rolling Eyes .
Такова не съм пробвла и такова да пробвам сега. Smile
Цитирай

Свищов

Аз пък съм много доволна от сатенените пудри на Орифлейм,и по-точно цвят Полупрозрачна.Прекрасно матира лъскавите участъци на кожата ми и придава съвсем лек,дискретен блясък.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора