Не иска да играе с деца?!

  • 1 396
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рая е същата. Кака й пък е пълната противоположност.
Смятам, че е временно.

# 16
  • Мнения: 1 278
Посъветвайте ме,какво да направя-вече е голям-на 3 години е и е смешно да играе с мен по градинките...

Добре, ще те посъветвам Simple Smile
Съветвам те да не си мислиш, че на 3 годинки вече е голям и, че е смешно да си играе с теб по градинките.
Също те съветвам повече да се вслушваш и да се опитваш да удовлетворяваш потребностите и желанията му сега, отколкото да се хабиш да си мислиш какъв искаш да бъде или да не бъде в бъдеще.
С две думи - довери му се сега, за да може да бъде такъв, какъвто си е по душа в бъдеще  Wink

# 17
  • Мнения: 1 370
Моят Ерик е същия. С нашите приятели обожава да си играе. А деца - да не види. Много пъти даже ми е ставало мъчно за него, отивам да го прибирам от детската градина, всички деца си играят заедно, а той сам. Или се разхожда по оградата, или се е заиграл с някоя играчка, но самостоятелно. Дано да сте прави, че е преиод.

# 18
  • Мнения: 1 278
Дано да сте прави, че е преиод.

А, ако не е период, какво?
А, ако твоят Ерик стане един от най-известните учени, защото му е било много по-интересно да се занимава, да изследва и да чопли нещо си там, вместо да е сред хора непрекъснато?
Е, ако е изявен интроверт наистина, едва ли ще стане най-популярния водещ, PR или актьор (в случай, че този вид реализация ти допада повече), но учен, изследовател или писател дори...

Мислила ли си за това?  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 597
Вече установявам,че децата ни са индивидуални личности като всички нас и сами преценяват кога и дали искат да играят с някой или да се отдадат на усамотение-нима при нас не е така???Не винаги искаме да сме в шумни компании,нали?!

# 20
  • Мнения: 5 468
нима при нас не е така???Не винаги искаме да сме в шумни компании,нали?!
Естествено, че е така. Не мисля, че винаги ще страни така от деца. Моето дете пък се вре в другите деца в първите 5 мин., после го съборят в блъсканицата или се сдърпат с някое за някоя играчка и след това отива някъде и си играе само. Вчера си реди кофички в един пясък сума време, без да се интересува, че около него има други деца.
Имам чувството, че се страхува. Поглежда дяволито, тъкмо да се впусне към тях и се откаже. И има за какво да се страхува... освен да се блъскат, хапят, дразнят и удрят, друго правят ли на тази възраст децата? Не съм видяла смислена игра до този ден от дребосъци на по 2-3 години.
И аз да съм - и аз ще се дърпам. Според мен, нямаш никакви поводи за притеснение за детето си. Като пък порасне, ще викаш - "Спри се малко в къщи да си поприказваме, стига с тези твои приятели Mr. Green!"

Общи условия

Активация на акаунт