За защитата на личните данни или анонимността на виртуалното пространство

  • 3 383
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 937
Проста питанка - не се ли страхувате?

Показахме деца и къщи, коли и градини, себе си...

В подписите ни стоят рождените дати на децата ни, споделяме кога сме сами и колко сме отчаяни понякога...

Регистрацията изисква просто валиден e-mail?

Не сме ли безразсъдно доверчиви?!

Или наивни е по-точното определение?!

# 1
  • Мнения: 3 091
Ами - мен не ме притеснява нищо. не показвам къщи, коли, градини - себе си или съпруга си... не споделям твърде лични неща.
И не бих сложила снимка на детето си.

Всеки си носи отговорността сам.

# 2
  • Мнения: 495
не знам, аз лично нищо не съм показала....
човек като иска да злоупотреби, винаги ще намери начин, ако това ти е притеснението Mr. Green

# 3
  • Мнения: 805
Нищо не ме притеснява. Нямам какво да крия и от какво да се страхувам.

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Verdad, що така изведнъж Thinking

Аз съм казала и показала толкова, колкото смятам за необходимо. Не ме притеснява.
Човек, ако реши, винаги ще намери начин - и за хубаво, и за лошо Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами - мен не ме притеснява нищо. не показвам къщи, коли, градини - себе си или съпруга си... не споделям твърде лични неща.
И не бих сложила снимка на детето си.

Всеки си носи отговорността сам.
Съгласна, не показвам нищо в нета Peace

# 6
  • Мнения: 1 937
Нещо ме е тряснала параноя, може би!?

Или чета твърде много хора, които въобще не си дават елементарна сметка, колко много са се разголили...

Ели, нищо лично.

В интерес на истината, добро впечатление ми правят потребители като Ламята и Лиска, които наистина показват присъствие и са отличителни, но не са позволили достъп до лична информация.

 

# 7
  • Мнения: 5 622

 АМи нещата, които се казват/показват в нета трябва да са премерени. А относно опасността сме говорили и друг път, че тя е навсякъде. И най-вече на улицата/в реалността, където ежедневно се движим  Peace

# 8
  • Мнения: 2 978
И ти като Сърдечко преди време.

Мъж и Wink беше казал две приказки и тя беше изтрила всичко.

п.п. А иначе Буба го е казала..както тук, така и на вън всички ни виждат- за улицата да не говорим Stop

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Ами - мен не ме притеснява нищо. не показвам къщи, коли, градини - себе си или съпруга си... не споделям твърде лични неща.
И не бих сложила снимка на детето си.

Всеки си носи отговорността сам.
Peace

# 10
  • Мнения: 46 437
За мен е равносилно да си изведа детето на разходка, да пазаруваме в магазина или да сложа нейна снимка в нета.

Колата също не я държим в гараж без прозорци, далеч от чужди очи, караме си я по улиците, сред хората Blush

Вкъщи нямаме нито злато, нито пари, нито някакви ценности, от какво да ме е страх, че ще се затича да ми краде гардероба ли  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз не слагам снимки на детето в нета, къщата не съм си снимала още, градина нямам! Споко не си натоварвай деня с тези неща!

# 12
  • Мнения: 2 978
..................... от какво да ме е страх, че ще се затича да ми краде гардероба ли  newsm78


ОФФ

Ооо ти това ми кажи..Знаеш ли как ми трябва един хубав и с много редове гардероб..трай си Stop Laughing

# 13
  • Мнения: 1 937
Доста далеч от това, за което говори Никол, бяха размишленията ми...

# 14
  • Мнения: 46 437

Градина и да имаш, не я показвай  Stop после да не се чудиш кой ти е обрал доматите  Crossing Arms

Вини, нашия е двукрилен, няма да ти свърши работа  Blush

Общи условия

Активация на акаунт