Търся си дрехи за браменни!!!

  • 645
  • 9
  •   1
Отговори
Не мога да си открия нормални дрехи за бременни! Има един магазин под колоните на Пиротска, където има малък избор на не толкова симпатични дрехи... Моля Ви, ако някой знае къде мога да си намеря нещо нормално Simple Smile да ми каже.
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 794
В "Мама Донна" на Солунска и ..забравих името на другата пресечка, близо до Хр.Ботев е.  И в скъпите магазини като Beneton i Mothercare.

# 2
# 3
  • Мнения: 417
На "Фритьов Нансен"

# 4
  • Мнения: 8 917
В Младост 1А - ако ти е удобно. До пазара има много готин магазин с дрехи за бременни Peace

# 5
  • Мнения: 315
Можеш също да погледнеш в някой от магазините на Блага Благоева. Единият е при малкия ЦУМ на Пиритска, има и на бул. Васил Левски преди Патриарха, както и в отсечката между площад Македония и Руски паметник. Цените са много разумни и има избор. Аз лично относих до скъсване един панталон на цена 30 лв.

# 6
  • Мнения: 49
миналата седмица си  купих много симпатичен панталон от магазина в малкия цум ет2 на Пиротска. Има интересни модели и са на сносни цени, материята е качествена и производителите са български фирми. Изненадах се, че са се научили да правят хубави дрехи за бременни жени. Може да погледнеш и на първия етаж в индийския магазин, сега има голяма разпродажба и има страхотни туники с къс и дълъг ръкав - 100% памук. Аз си купих размер ХL само за 15 лв.
пожелавам ти успех със шопинга, аз също бях изправена пред същия казус. Леко бременеене! Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 44 041


този е готин Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 6 794
Къде на Фритьоф Нансен? Този не го знам... newsm78

# 9
  • Мнения: 339
в малкия цум ет2 на Пиротска. Има интересни модели и са на сносни цени, материята е качествена и производителите са български фирми. Изненадах се, че са се научили да правят хубави дрехи за бременни жени. Може да погледнеш и на първия етаж в индийския магазин
newsm10
Така като си погледна гардероба и май най-сладките бременни дрешки са ми оттам

Общи условия

Активация на акаунт