БГ магазин в Цюрих?

  • 3 747
  • 15
  •   1
Отговори
Някой да е чувал нещо по вьпроса?
В кьщи правихме голямо парти за колеги на сьпруга ми. Понеже хората бяха много накрая ми се изчерпа фантазията и бях направила малки питки с овче сирене. По едно време една мадама ме дрьпна и каза "о, това е бьлгарски специалитет" Бях много изненадана. В отговор плахо запитах откьде знае. Тя обае направо ме срази с добавката си " Аз си купувам такива от БГ магазина". Тя живее в Цюрих. Така и не разбрах кьде е този магазин...Мили мами от Цюрих, чудех се вие ще ме изненадате ли приятно като ми помогнете с тази "мистерия"?

# 1
  • Мнения: 1 425
Не знам за БГ магазин в Цюрих, но аз си купувам кори за баница, БГ-сирене, лютеница и др. от един турски магазин в Берн.

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Някой да е чувал нещо по вьпроса?
В кьщи правихме голямо парти за колеги на сьпруга ми. Понеже хората бяха много накрая ми се изчерпа фантазията и бях направила малки питки с овче сирене. По едно време една мадама ме дрьпна и каза "о, това е бьлгарски специалитет" Бях много изненадана. В отговор плахо запитах откьде знае. Тя обае направо ме срази с добавката си " Аз си купувам такива от БГ магазина". Тя живее в Цюрих. Така и не разбрах кьде е този магазин...Мили мами от Цюрих, чудех се вие ще ме изненадате ли приятно като ми помогнете с тази "мистерия"?

е, направо ме ра3би ooooh!.....не сьм чувала 3а мага3ина...Джеми май сьщо не 3нае 3а него newsm78, 3ащото до сега да е ка3ала....тя ли не можа да ти обясни кьде е? леле, сега докато не го намеря, няма да мирясам...ще кажа после  Hug

# 3
  • Мнения: 141
Ако има такъв, ще съм приятно изненадана. Знам за съществуването на турски магазин, но така и не съм го посетила.  Моля, ако го откриете, споделете!
Поздрави!   bouquet

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
имаааа мага3ин, даже има и манджи....Джеми ка3а, че 3нае кьде е, даже се опита да ми обясни, ама а3 не вдянах Blush...някьде по пьтя на 13-ската, ама кьде точно newsm78......

# 5
  • Мнения: 141
Хе хе, браво на Вас!   bouquet

Значи, очаквам координати от Джеми.

До скоро!  Hug

# 6
  • Мнения: 1 909
Хе хе, браво на Вас!   bouquet

Значи, очаквам координати от Джеми.

До скоро!  Hug
6те опитам да и3ровя телефона, но адре3а не го 3нам наи3уст.
По пьтря с трамвай номер 7 по посока Wollishofen (не 13-ката, обьркала сьм се била), спирката се ка3ва Post Wollishofen и то4но при нея, на тротоара...

Ето ви и фарплан / Fahrplan http://fahrplaninfo.zvv.ch/pdf/01/ah_01007a/ah_01007a_j06_a_02005.pdf

 Mr. Green

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
6те опитам да и3ровя телефона, но адре3а не го 3нам наи3уст.
По пьтря с трамвай номер 7 по посока Wollishofen (не 13-ката, обьркала сьм се била), спирката се ка3ва Post Wollishofen и то4но при нея, на тротоара...

Ето ви и фарплан / Fahrplan http://fahrplaninfo.zvv.ch/pdf/01/ah_01007a/ah_01007a_j06_a_02005.pdf

 Mr. Green


данке  Grinning Hug Heart Eyes, ама ще ходим двете, да 3наеш Naughty

# 8
  • Мнения: 1 909
данке  Grinning Hug Heart Eyes, ама ще ходим двете, да 3наеш Naughty[/quote]битте, ама минимум 4етиримата  Crossing Arms Joy

# 9
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
битте, ама минимум 4етиримата  Crossing Arms Joy

става Hug

# 10
  • Мнения: 141
Благодаря и аз!   bouquet Златни сте.

# 11
DAJE MNOGO GOTINO GOTVELI !MAIKA S 1 ILI DVE DA6TERI ..........Vsi4ki ot daskaloto mi go znaiat ,samo az NE SAM PROBVALA .........E,BIVA LI ? newsm78

# 12
  • Мнения: 907
Да, добре готви Иванка, прави и партита. Да уточня дъщерите са 3, има и синче Simple Smile

# 13
браво  страхотни сте Hug  Heart Eyes


Не знам за БГ магазин в Цюрих, но аз си купувам кори за баница, БГ-сирене, лютеница и др. от един турски магазин в Берн.
Ако е този в Betlehem  и аз го знам  Simple Smile Освен това в Денер сьщо понякога има разни срьбски продукти, който много приличат на бьлгарските. Последното ми откритие бяха едни пекани чушки...вкусотия голяма   Mr. Green


Но това с БГ магазина много ме глождеше...Много ме зарадвахте  bouquet Благодаря

# 14
  • Мнения: 1 425
Дааа, в Betlehem е. Ти откъде го знеш?

А пеканите чушки на Деннер са върха!

Общи условия

Активация на акаунт