Помагайте,че и аз станах за резил!!!!!

  • 1 363
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Здавейте на всички:)
Онзи ден трябваше да съм в ОВУ и започнах да си правя тестове
Клеър 5+1 и най страното бе6е,че през всичките дни лентичките
показваха едно и също тоест контролна и по светла пак казвам тя през 5-те дни не се
промени.Кажете ми какво означава и дали така трябва да показва ако този месец нямам ову?
И забравих да се извиня ако на погрешно място съм сложила темота,но пиша за първи път newsm08

# 1
  • Мнения: 7 640
Вариантите са два:
Или точно този цикъл да ти е бил ановулаторен
Или да си пропуснала или да не си дочакала овуто. Тестовете се позитивират ден-два преди повишаването на БТ, ако по нея си се ръководила до сега.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Вариантите са два:
Или точно този цикъл да ти е бил ановулаторен
Или да си пропуснала или да не си дочакала овуто. Тестовете се позитивират ден-два преди повишаването на БТ, ако по нея си се ръководила до сега.
Точно   bouquet
А аз не разбрах кое е за резила? Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 35 770
Може също да не си ги направила както трябва - пила си повече вода и не си спазвала определено време/без да пишкаш /преди теста. Това е довело до по-малка концентрация на ЛХ и теста не го е уловил.

Цитат
показваха едно и също тоест контролна и по светла
Не ми е много ясно, какво точно казваш: Теста е показал 2 черти:
- една контролна/което показва че теста е годен/
- втора - по-светла от контролната черта
Това ли е?
Ако е така - какъв е резултатът се отчита от вида/марката/ на теста.
В упътването, какво пише :  при този резултат, теста се приема за ...???    (+) или (-)

# 4
  • Мнения: 3 154
Ако е така - какъв е резултатът се отчита от вида/марката/ на теста.
В упътването, какво пише :  при този резултат, теста се приема за ...???    (+) или (-)

Аз не съм чувала за тест за овулация, на чието опътване да пише, че ако тестовата линия е по-светла от контролната да се счита за положителен. За такъв се смята, ако е равна по интензитет или по-тъмна от контролната.

# 5
  • Мнения: 2 120
Ами спазвайте указанията на тези тестове.
Според мен не си улучила пика поради много течности в организма  и разредена урина.

# 6
  • Мнения: 674
Вижте какво момичета не правя тест за ову за първи път и незнам на какво се дължи това остро отношение поне 1000 пъти съм правила и знам как се ползват.
Аз просто ясно съм попитала дали това се дължи на липсата на ову?
Извинявайте ако съм ви поизнервила,но както всички тук и аз много,много искам бебче Laughing

# 7
  • Мнения: 3 154
Остро отношение? Rolling Eyes
ПоларФокс добре ти е отговорила, аз мисля като нея. Възможно е цикъла да е ановулаторен, както е възможно да не си улучила пика на ЛХ...
Даре, ти откъде знаеш колко течности е пила, че заключи, че е от разредена урина? Joy

# 8
  • Мнения: 674
Благодаря на всички Laughing
Другия месец пак ще пробвам дано да стане вече:)
А между другото през колко дни е предполагаемата овулация?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Аз забременях от втория път. И двата месеца си правих по 2 пъти на ден тест (прочетох някъде, чe така трябвало) - първия път към 2h, втория към 5h. И двата пъти овулацията я отчиташе вторият за деня тест, а на първия чертата беше съвсем бледа. Така че - успех! Може да не си уцелила точния час!

# 10
  • Мнения: 547
Здравей Аудулина!Аз смятам че трябва да си вземеш още една опаковка тестове и да продължиш.Овулацията може да бъде и ранна и късна.Ако си изтървала ранната не може да се направи нищо,но ако този месец овулацията ти е късна като продължиш да се тестваш ще я откриеш.Ориентирай се и по слузта.Тя е сигурен признак на приближаваща овулация,но не е гаранция че фоликула ще се пукне.За да си наясно с организма си можеш да направиш преглед с вагинален ултразвук,при който лекарят ще установи на кой етап от цикъла си,имало ли е овулация или такава предстои.Успех!

# 11
  • Мнения: 7 640
Овулацията е само 24 часа
А между другото през колко дни е предполагаемата овулация?
Това не го разбрах newsm78
Тестовете са положителни най-често един ден преди ову-то.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт