Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Заведения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Mnogo vi molia za savet za hubavi zavedenia v Kiten - imam vpredvid hubava hrana i priemlivo obslujvane. Blagodaria predvaritelno!!!! Laughing
« Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 15:55 от Тинтири-Минтири »
Цитирай

out of space

Двете ми любими:
Рибарския Кътъ- намира се на южния плаж, зад хотел Марина. Перфектен! Обслужването е перфектно от десетина сервитьори по моряшки фланелки. Менюто е изключено да можеш да го прочетеш цялото- над 1000 е асортимента, големи порции, завъртяни неща, необичайна морска кухня. Не е евтино, но не е и скъпо. Има импровизиран дески кът с люлки. Закътано е. А! И комари няма!

Другото не го знам как се казва, но тръгвайки си от Рибарския Кътъ се минава през парка и излизайки от него- първото хотелче, кухнята е страхотна- има и рибни ястия и пици на дървени въглища. Също не е скъпо.
Цитирай
Ами на мен любимото ми е ПРОЛЕТ!Много е хубава храната ,а и обслужват добре!Иначе като обстановка не е нищо особено,но е приятно!
Цитирай
Abe hora vie poludiahte li?? v Kiten ima samo dve zavedenia koito stavat i niamat nikakvi zabelejki....ribarskia han i toi stava no cenite mu sa super visoki- ne si zaslujava,a kolkoto do Prolet....ne si go i pomisliaite da hodite v tazi tinia.... SAMO OBIKOLETE I VIJTE PRED KOI ZAVEDENIA IMA OPA6KA..... ,,PRI CHOPITE,, ESTESVENNO.  tova sa zavedeniata ot koito neiskam da izlizam prez cialata si po4ivka....a da ne se izlajite da vlezete v ,,Vodopada,, samo poglednete otzad  improviziranata kuhnia v kakva karavaha e..  Laughing
Цитирай
dve mnenia po vaprosa niama..zavedeniata sa samo dve....,,PRI 6OPITE,,
Цитирай
 Laughing Laughing    hubavi zavedenia  ha ha ha...dobro obslujvane,niski ceni,dobra kuhnia, mnogo gotin personal...      restorant ,,PRI  6OPITE,,
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.