Каква четка или апликатор за сенки

  • 900
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Каква четка или апликатор използвате за нанасяне на сенки? Смятате ли, че има разлика между това дали се нанасят с четка или с апликатор?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
ползвам апликатор, с него цвета е по-наситен (обикновено нанасям сенките само като по-плътна очна линия). С четка цвета е по-прозрачен и нежен, няма напластяване, но лично на мен ми е трудно да бъда прецизна с четка.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 457
Каква четка или апликатор използвате за нанасяне на сенки? Смятате ли, че има разлика между това дали се нанасят с четка или с апликатор?
С четката ми е по-трудно, определено. Wink Такова маzне и сипане пада с четката, че не е zа раzправяне.. hahaha.
Имам такива сенки на Буржуа- прахообраzни с четка. Истинско приключение е да се гримираш с нея. Twisted Evil
Само с апликатора действам. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 186
И аз ползвам апликатори, най- обикновени. И четка съм имала, но нещо не ми се нрави.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 911
апликатор Peace

# 5
  • Мнения: 1 381
с апликатор, но с дълга дръжка. И понеже дълго време не можех да си намяря, а не ми се ходеше само за това до Орифлейм,а и чаках прИмоция се понаучих с четка, но трябва много умелост и ми е по-трудно да правя границите между цветовет. Иначе гледам повечето гримьори действат с четка.

# 6
  • Мнения: 2 257
Каква четка или апликатор използвате за нанасяне на сенки? Смятате ли, че има разлика между това дали се нанасят с четка или с апликатор?
Има огромна разлика между апликатор и четки; много зависи какъв е грима и с какво точно ще се нанесе. Аз използвам четки, като за различните гримове са различни. С четка слагам и червило (като имам време, иначе се мацвам директно от червилото, разбира се).

Общи условия

Активация на акаунт