Какъв цвят боя за коса и каква боя?

  • 864
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Здравейте
искам малко да променя визията си, та ви моля за помощ
в момента имам червеникъв оттенък, впрочем той ми е от години
вече ми омръзна и искам да го променя, но с какъв
дайте идеи, кой е актуалният цвят  за сезона
иначе съм със средна дължина на коса, нисичка съм и светла
и друго на каква боя за коса да се спра
досега ползвах къна, но мизерията е голяма, от всякъде тече и трябва да стоя с часове ивече взех решение безамонячна, но каква марка вие ще кажете
коя е най-трайна и най-малко вредна
благодаря

# 1
  • Мнения: 661
Не е важно толкова какво е модерно, а какво би ти приличало на теб.
Щом си решила да смениш цвета, ок-лошо няма.
Можеш да я боядисаш в някакъв кафяв нюанс, но трябва да е по-тъмен, тъй като червеното има вероятност при миене да избие.
Избери си някоя по- трайна боя за коса. Вече на пазара де предлагат много видове щадящи бои. (Garnier Nutrisse, 100% color на Garnier, Londa, а има и някои професионални но като марки не мога да ги назова)
Другото, което мога да предложа е да пробваш да си дложиш безамонячната CASTING на L'Oreal. Има доста цветове и с нея хем ще пробваш някой нов нюанс, хем няма да се притесняваш от увреждане на косата.
Аз лично ползвам CASTING повече от година и не мисля да я сменя.
Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 661
Не е важно толкова какво е модерно, а какво би ти приличало на теб.
Щом си решила да смениш цвета, ок-лошо няма.
Можеш да я боядисаш в някакъв кафяв нюанс, но трябва да е по-тъмен, тъй като червеното има вероятност при миене да избие.
Избери си някоя по- трайна боя за коса. Вече на пазара де предлагат много видове щадящи бои. (Garnier Nutrisse, 100% color на Garnier, Londa,L'Oreal, а има и някои професионални но като марки не мога да ги назова)
Другото, което мога да предложа е да пробваш да си дложиш безамонячната CASTING на L'Oreal. Има доста цветове и с нея хем ще пробваш някой нов нюанс, хем няма да се притесняваш от увреждане на косата.
Аз лично ползвам CASTING повече от година и не мисля да я сменя.
Успех!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 418
Върху каната боя не хваща.Имай предвид.

# 4
  • Мнения: 167
nai-dobre otidi na frizior purviq put.taka 6te si sigurna v rezultata.posle lesno se podurja s kupeni boi

# 5
  • София
  • Мнения: 35 817
Актуални са естествените нюанси.
За да не ти 'избие' червеното, трябва цветът, който избереш да е доста тъмен.

Общи условия

Активация на акаунт