Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kakvo vi e mnenieto za kozmetika REGAL? polzvah anti-celulitnata seria REGAL Siluet i sam dovolna. A kak e krema Q 10 ?
Цитирай

BG

Ползвала съм интимния гел от тази серия, но не съм очарована.
Цитирай

Бургас

И аз ползвам антицелулитната серия. Доволна съм и от крема и от ексфолиращия душ гел. Използвам също скраба им за лице и един гел за измиване от чаено дърво и нещо друго. Много съм доволна.
Цитирай
Аз използвам маската против стрии и съм ного доволна.Цената и е ниска и като че ли наистина върши работа, качила съм 22кг и почти нямам стрии
Цитирай

Ползвам измиващия гел с Д пантенол и иекстракт от чаено дърво /белия/ и почистващия околоочен лосион от същата серия от години и съм доволна.
Цитирай

Пробвала съм витаминните гелове за измиване на лице-стават,макар да не са нещо особено.
Цитирай

Варна

в момента ползвам нощен крем -актив против бръчки с Mg+Zn+Cu-доволна съм Very Happy
Цитирай

като за БГ продукт е много добра марка. Ползвала съм един скраб за лице и   крема им с мед. Останах приятно изненадана / като се има предвид, че я пробвах от чисто любопитство/.
Когато обаче опре до сравнение с класни марки козметика, разликата /поне за моята кожа/ е осезаема.
Цитирай

София

Ползвала съм интимния гел, харесва ми. Преди време ползвах гел за целулит, но се мазах съвсем кратко с него така че не мога да кажа дали има ефект. Иначе миришеше много приятно и правеше кожата мекичка  Cool
Цитирай

The Promised Land

това лято си купих от бг, ей така за проба- на REGAL дневния Q 10 и даже е по- добър отколкото очаквах  Peace.
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Не съм доволна Naughty
Цитирай

Peace
Цитирай

Варна

Досега от марката Регал съм ползвала скраб за почистване на лицето с кайсия и витамин Е, пилинг маска, а също така и тоалетно мляко. И от трите продукта останах много доволна. А  нощния крем Q 10 е чудесен, страшно ми допадна. Сега ползвам друг нощен крем, но когато свърши, съм решила да си купя пак този на Регал. Та, да обобщя, харесвам продуктите от тази марка  Smile
Цитирай

София,Драгалевци

Ползвам измиващия антибактериален гел с жожоба и чаено дърво.Харесва ми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.