Кой е по- по- най- богат (или една съвсем петъчна тема)!

  • 3 060
  • 67
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
такааааааа...  smile3508
Значи едно време си спомням, че правихме "моментна" снимка на облеклото ни.

Ето сега иде реч за същото, само, че на порт0фейлите  Flutter
Та - казвайте кой с каква сумичка  Money започва уЙкенд-а?  Rolling Eyes

П.П: След малко ще се занеса до моя, че сега мляскам  eat диня пред компа и ме мързи да стана и да се измия и да броя... search

# 1
  • Мнения: 1 492
Аз имам 21,36лв. в момента в портОфейло  Confused

# 2
  • Мнения: 5 622
 Пцолютно не разбрах какво питаш  Thinking

# 3
  • Мнения: 3 153
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling

# 4
  • Мнения: 4 187
66 лв.  Rolling Eyes. 30 -те не са мои  Mr. Green, ама ги броя !

# 5
  • Мнения: 5 622
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling

Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling

Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз не разбрах за какво става дума newsm78. В наличност имам двайсетина лева, но няма да изкарам с тях края на седмицата. Банкоматите работят и през почивните дни.

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 914
В момента в портфейла ли  Grinning...
А сакън, още съм на работа, след малко тръгвам и ако кажа някой ще прочете
в нет-а и  вземе да ме претрепе за едното чудо за 40 лв.  Grinning
Без майтап имам 42 лв. в банкноти, ама стотинки не ми се броят, но има и левчета  Grinning.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling
Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling
Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms

НЕ на спама, Бубе Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Всичко налично - 7лв., в картата пари няма вече...

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Налични мъни в портфейл, джЕб и т.н за НЕразбралите...

# 11
  • Мнения: 5 622
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling
Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling
Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms

НЕ на спама, Бубе Wink


Нали говорим за пари? Не говоря за цветятя в градината си. За какъв спам иде реч?  Wink

# 12
  • Мнения: 1 492
Аааа, Шани, не е честно, аз не бех разбрала за Джеб-а и там се намират 2-3 лв.+билетчета Grinning

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз нямам такива неща, имам 51 ст'инки в джоба. Това са и всичките пари с които разполагам, и няма изгледи скоро да се сдобия с други. Някой навит да ме спонсорира за един сладолед? Wink Тежък е живота на бедните хора...

# 14
# 15
  • Мнения: 6 417
Аз съм на минус. Туй брои ли се Joy

# 16
# 17
  • Мнения: 2 550
Достатъчно  Simple Smile

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling
Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling
Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms
НЕ на спама, Бубе Wink
Нали говорим за пари? Не говоря за цветятя в градината си. За какъв спам иде реч?  Wink
Именно де. Говорим си за сумички, а не коментирам ако имаме спестяванията на този или онзи споделил вече с нас юзър, какво бихме направили... Whistling

no comment демек. Само числа  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 153
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling

Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling

Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms
Бубе, това са ми спестените парици от това, че не правихме сватба.............иначе от къде толкоз Mr. Green

*аре стига с тоя спам, бе хора. Че къде без него!

# 20
  • Мнения: 2 792
 Хаха Шани, чудесна тема за мен, днес взех едни пари и ша ви бия от всякъде, налични кеш -500 лв.  Party

# 21
  • Мнения: 3 376
Аз имам около 15 лв...скоро очаквам финансова инжекция Sunglasses

Иначе си оставам душевно мноооого богата  Mr. Green Брои ли се? newsm78
Сега ще кажете,че душата и пРоТофейла нямат връзка... bowuu

# 22
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз съм на минус. Туй брои ли се Joy

И аз и аз.

# 23
  • Мнения: 1 493
Аз нямам такива неща, имам 51 ст'инки в джоба. Това са и всичките пари с които разполагам, и няма изгледи скоро да се сдобия с други. Някой навит да ме спонсорира за един сладолед? Wink Тежък е живота на бедните хора...

Ще те черпя сладолед, но трябва да си намериш спонсор за пътните ! Ако си намеря аз спонсор идвам веднага до Варна на сладолед !!!  Party

20 лева и няколко стотинки !!!

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Налични 114лв. +1.99 на монети (забравих там да бръкна)

Кифлата - трябваше да я пусна преди да заплатя, та да те бия аз  Twisted Evil

Значи за сега Кифлето оглавява листата. Хайдеееееееее, насам народе...кой ще я "бие", надцака и т.н....?

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 23:22 от Шани

# 25
  • Мнения: 3 153
Айде сега, нЕма да се мериме, че да не тичам до банкомата и да правя второ наддаване Mr. Green Whistling

# 26
  • Мнения: 6 167
към 80 евро . и центове...
останалото е у мъжото.
той ще осигурява уикенда.
аз ще си купувам обувки  Wink

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Какви банкомати, к'ви машинки...  Thinking

Казахме вече - само налично и кешшшшш...
Бъркайте, ровете търсете, но само наличното се брои.


Всъщност Кифле, твоите налични ли са?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 539
Има кеш, не е като да няма Wink Но за сметка на това картата е почти на минимум. Няма да казвам цифри, защото ей сега някой крадец ще прочете и ще дойде да ни ограби Shocked Mr. Green

# 29
  • Мнения: 554
220 кинта кеш, щото днес взех паричките дето ми ги дава държавата за туй, че съм родила човече Money

# 30
  • Мнения: 253
Около 30 лв,но обикновено мъжът ми поема разходите през почивните дни Laughing

# 31
  • Мнения: 2 792

Всъщност Кифле, твоите налични ли са?  Rolling Eyes
  Баш в портмонето, не запаси или нещо подобно, чисто портофейлно съдържание, даже са с малко отгоре, нали ти казвам чудесно време да участвам в подобно състезание  Grinning.

  Направо разгромих конкуренцията  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 2 623
140 лв и стотинки, но те са ни за цяла седмица, не само за уикенда Sad

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Направо разгромих конкуренцията  Grinning

евалла. Водиш  Peace

# 34
  • Мнения: 184
Добре че ме подсети, забравих да си изтегля и сега имам само 7.50 ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 671
 Sad Sad Sad Пък аз нямам порТОфел, и порТОкал нямам, имам само скъсан панТОф Cry Cry Cry

# 36
  • Мнения: 4 187
Такааа, добавям 5.60 от касичката на детето, аз управлявам нейните финанси  Crazy!

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
12.82 евро Laughing (не съм в БГ).

# 38
  • Мнения: 1 370
Имам около 3 канадки долара, което се равнява на около 4.50 лева. Добре че утре съм на работа ooooh!

# 39
  • Мнения: 408
Аз май и 5лв.нямам в портото, защото имам навика да си слагам едрите пари по джобовете. Кой знае как го е доядало оня дето ми открадна чантата, че вътре имаше само 10лв, но за мен остана ходенето по мъките докато си преиздам дебитните карти, личната и шоф.книжка. #Cussing out

Последна редакция: сб, 19 авг 2006, 08:40 от gidimi

# 40
  • Мнения: 494

С мойте редки пръсти и аз влизам май тази графа.  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 41
  • Мнения: 6 039
220 кинта кеш, щото днес взех паричките дето ми ги дава държавата за туй, че съм родила човече Money


това ми напомня, че аз още не съм ги взела тия 200 лв?
Каква давност имат? Дали ще ми ги дадат или изгоряха?

# 42
  • Мнения: 5 103
Достатъчно /много/ Mr. Green

# 43
  • Мнения: 8 505
18.90лв останаха,след като скъпия ме джоби,че щял да зарежда колата.

# 44
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Оооооооооф, че гадна тема - в момента съм на червено имам 15-тина лв. до 25/а имам и детски 38 да тегля/. Дао някой се сети да ми връща заеми Mr. Green

# 45
  • Мнения: 27 524
2 цента в дънките, които си ги намерих вчера  Grinning (центовете си намерих, де, не дънките)  Laughing

# 46
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 663
Аз имам 50 лева.
Спестих ги от закуски  Mr. Green
А железни пари се търкаллят повсеместно, може да събера още 15-20.

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 418

това ми напомня, че аз още не съм ги взела тия 200 лв?
Каква давност имат? Дали ще ми ги дадат или изгоряха?


До три години, ако не ги вземеш - гориш. Така, че действай имаш време.

# 48
  • Мнения: 3 634
22 евро и 50 цента...

Ще ходим с една съседка и децата ни да ядем в китайски ресторант та няма да са за дълго тези пари.

# 49
  • Мнения: 6 992
3 ,17 лв. Мисля,че спечелих кой е най-беден Mr. Green А и 2 евроцента и 1 американски цент,но тях по принцип не ги харча, а си ги нося за късмет. Както се вижда, не е проработилр късметът, поне във финансовата сфера Crazy Mr. Green Laughing

# 50
  • Мнения: 6 206
Не, не водиш  Simple Smile
Сутринта когато отворих темата си погледнах и портмонето - имаше 0,32 лв вътре
Подсетих се да искам от мъжа ми, та сега има 20,32 лв  Laughing
Мен пари не ми требват, защо са ми?
Никъде нищо не плащам, държа пари в брой само ако съм с някой на кафе някъде /и то пак  зависи къде и с кой, щото много рядко съм плащала/ или малкия ако мрънне за бонбони.

# 51
  • Мнения: 4 965
 hahaha Темата е трепач.

И аз съм от бедните.
В момента имам в портфейла 2 лв. и 4 ст. + (ако ги броим) 1 лв. на децата за солетки. И без тях щях да съм, но пратих мъжът ми на вилата, а децата у нашите, за да мога да работя и накарах половинката да ми остави стотинки за обяд, че да не ходя чак до супера, а да пазаря от магазина под блока.
Принципно, пари в брой рядко употребявам - вече и в магазини, и в заведения можеш да платиш с карта.
Гледам да имам пари за градски транспорт и за по 1 кафе, ако изляза непредвидено.
С картите изобщо нуждата от портфейл отпада. Че ние 2 седмици отпуска изкарахме с 20-тина лв. в кеш в джоба на плажните гащи на половинката ми  Sunglasses.
А пари в кеш вкъщи не държим (чак понякога ме е срам, ако се наложи да дам за нещо и все се оправдавам, че трябва да ида да изтегля - поне банкомати вече има на всеки ъгълъ).

# 52
  • Мнения: 569
 180 лв. имам в портфейла, но това рядко се случва по принцип.

# 53
  • Мнения: 6 992
тюх, отивам да харча Grinning Сега, когато ти имаш 20, Азаф е купила солети, мисля, че като си купя една кола и един сладолед и ще спечеля Laughing

# 54
  • Мнения: 5 500
Около 1000-1100, не ми се брояха дребните по 2 и 5 лв. Това само в моето портмоне в това на мъжа ми не съм ги броила.

# 55
  • Мнения: 2 792
Около 1000-1100, не ми се брояха дребните по 2 и 5 лв. Това само в моето портмоне в това на мъжа ми не съм ги броила.

   Много си амбициозна, сигурно сега се връщаш от банкомата, само и само да ми вземеш приза  Crossing Arms Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 629
Имам точно 50.02лв, но знам къде живее Афродита Mr. Green

# 57
  • Мнения: 136
В портфейла имам... 600 лв. под формата на сметка за парно.  smile3514 Добре че беше темата та да го отворя и да се сетя. Не ме кефи да нося портфейл, държа си парите в джоба на дънките. Сутрешния статус беше 57 стотинки, добре че беше мъжа да презаредя  Smile

# 58
  • Мнения: 6 206
Около 1000-1100, не ми се брояха дребните по 2 и 5 лв. Това само в моето портмоне в това на мъжа ми не съм ги броила.
Shocked
Дано са ти по 100 и 50, иначе, как го сгъваш това портмоне.

# 59
  • Мнения: 4 965
Имам точно 50.02лв, но знам къде живее Афродита Mr. Green

Ако споделиш, може да запаля колата и да дойда да изкарам няколко дни на морето  Mr. Green.

# 60
  • Мнения: 5 500
Около 1000-1100, не ми се брояха дребните по 2 и 5 лв. Това само в моето портмоне в това на мъжа ми не съм ги броила.

   Много си амбициозна, сигурно сега се връщаш от банкомата, само и само да ми вземеш приза  Crossing Arms Mr. Green
Ааа, не!
В картите има още.

# 61
  • Мнения: 5 500
Имам точно 50.02лв, но знам къде живее Афродита Mr. Green
newsm48 newsm48 newsm48
Около 1000-1100, не ми се брояха дребните по 2 и 5 лв. Това само в моето портмоне в това на мъжа ми не съм ги броила.
Shocked
Дано са ти по 100 и 50, иначе, как го сгъваш това портмоне.
А, не се притеснявай, то е голямо.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Около 130 лв с монетите, но чакам една пратка и ще намалеят със 75 лв Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 6 039
не e важно портмонето, важно е сърцетооо
/банката/

Аз никога не знам колко пари имам в джЕба

# 64
  • Мнения: 2 768
не e важно портмонето, важно е сърцетооо
/банката/

Аз никога не знам колко пари имам в джЕба

а в банката?  Flutter

# 65
  • Мнения: 13 512
не e важно портмонето, важно е сърцетооо
/банката/

Аз никога не знам колко пари имам в джЕба

А изобщо имаш ли нещо?

Последна редакция: сб, 19 авг 2006, 13:37 от monda

# 66
  • Мнения: 7 837
$1  Mr. Green
Много рядко ми се случва да имам кеш.

# 67
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лелелееееееее  ooooh!, какво отговори, от какви юзъри... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт