Кой е по- по- най- богат (или една съвсем петъчна тема)!

  • 3 059
  • 67
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
такааааааа...  smile3508
Значи едно време си спомням, че правихме "моментна" снимка на облеклото ни.

Ето сега иде реч за същото, само, че на порт0фейлите  Flutter
Та - казвайте кой с каква сумичка  Money започва уЙкенд-а?  Rolling Eyes

П.П: След малко ще се занеса до моя, че сега мляскам  eat диня пред компа и ме мързи да стана и да се измия и да броя... search

# 1
  • Мнения: 1 492
Аз имам 21,36лв. в момента в портОфейло  Confused

# 2
  • Мнения: 5 622
 Пцолютно не разбрах какво питаш  Thinking

# 3
  • Мнения: 3 153
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling

# 4
  • Мнения: 4 187
66 лв.  Rolling Eyes. 30 -те не са мои  Mr. Green, ама ги броя !

# 5
  • Мнения: 5 622
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling

Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling

Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз не разбрах за какво става дума newsm78. В наличност имам двайсетина лева, но няма да изкарам с тях края на седмицата. Банкоматите работят и през почивните дни.

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 890
В момента в портфейла ли  Grinning...
А сакън, още съм на работа, след малко тръгвам и ако кажа някой ще прочете
в нет-а и  вземе да ме претрепе за едното чудо за 40 лв.  Grinning
Без майтап имам 42 лв. в банкноти, ама стотинки не ми се броят, но има и левчета  Grinning.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling
Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling
Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms

НЕ на спама, Бубе Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Всичко налично - 7лв., в картата пари няма вече...

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Налични мъни в портфейл, джЕб и т.н за НЕразбралите...

# 11
  • Мнения: 5 622
Имам около 100-тина лева кеш....................другото в картите-не казвам Whistling
Ихаа. Аз ако имам толкоз ш'съ оженя  Whistling
Най-малкото ще намеря къде да ги наместя, за да не са толкова много и да не ми издуват ненужно портмонето  Crossing Arms

НЕ на спама, Бубе Wink


Нали говорим за пари? Не говоря за цветятя в градината си. За какъв спам иде реч?  Wink

# 12
  • Мнения: 1 492
Аааа, Шани, не е честно, аз не бех разбрала за Джеб-а и там се намират 2-3 лв.+билетчета Grinning

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз нямам такива неща, имам 51 ст'инки в джоба. Това са и всичките пари с които разполагам, и няма изгледи скоро да се сдобия с други. Някой навит да ме спонсорира за един сладолед? Wink Тежък е живота на бедните хора...

# 14

Общи условия

Активация на акаунт