ЧАСТНА ЯСЛА И ДГ ЕЖКО-БЕЖКО-ПЪЛНО БЕЗОБРАЗИЕ! [smilie=smile3514.gif]

  • 6 202
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 378
  По моите критерии в София има поне 5 добри частни ДГ. Вярно не са евтини, но са добри. Когато аз записвах дъщеря си обиколих не повече от 7-8. Останалите не отговаряха на моите критерии /главно, защото през лятото почиваха като държавните/ и не ги посетих дори, което означава, че има дори повече добри частни ДГ.
В ДГ, която първоначално избрах нямаше места и бяхме в листа на чакащите 2-3 месеца.
Fighty, моята дъщеря е в Уве и съм доволна.
 но в градината на дъщеря ми една от учителките ми разказа как при обява за 1 свободно място имало над 100 канидатки. Според мен говориш за някакви самодейни частни градини, а те уверявам, че не всички са такива.
         Може би моите критерии не са същите като твоите.Ако имаш възможност прати ми координати на тези градини,които ти си одобрила.Да не си правя излишни обиколки.Защото там където съм питала /прескачам цените/ почти навсякъде ме убеждаваха,че групите са чисти /само една възраст/ и ми показваха програми за работа с децата,но когато влязох да проверя срещнах нещо друго.
                       За това моля ако искаш и на лични ми изпрати координати.Така ще проверя само 5 и няма да се лутам напразно от единия край на София до другия.  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Didia, от мои преки и коствени впечетления и от чуто-недочуто Laughing бих ти препоръчала да погледнеш: Увекинд, Чуден свят, Слънчево зайче
Евентуално: Е. Кестнер, Веда, П. Берон, Еспа, по-новите Алиса и Памукъл.
Спести си разходката до Елхица, Приятел на детето, Малечко, Рай, Дрита, Тути, Светлина /не твърдя непременно, че са "лоши". Просто съм останала по една или др. причина с недобри впечетления/

Координатите - от Гугъла или от закованата тема "ДГ отзиви, препоръки..../

За протокола и моята е в Уве Laughing

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 16:07 от Лекси

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
Лекси, мерси Simple Smile

Мога също да добавя "Еспа", градината към Френското училище Виктор Юго и тази към Англо-Американското.

П.С. М/у другото в началото аз винаги намирах Дариа в групата на най-големите деца в Уве. Не поради липсата на достатъчно деца или персонал, просто тя така искала и я оставяха докато й мине адаптационния период - сега вече не прави така.

# 18
  • Мнения: 7 378
                      Лекси,благодаря за инфото.Ще проверя някои от тях.В моя списък отпадат Пумукъл /живея до него/ и Веда.
                      Още веднъж благодаря.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт