Корем...

  • 2 349
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз имам излишна кожа, особено областа около пъпа...с коремни преси не става. Ако я нямаше тая кожа корема ми щеше да е екстра ама на!


Аз нямам корем въпреки че съм родила, е не съм абсолютно плоска като преди но не е никак зле за раждала жена. Корема се стяга само с коремни преси, това каза и лекаря на мъжа ми. А отпусналата кожа след раждането не може да се махне мила, освен с пластична операция в която отстраняват излишната кожа, кожата ти не е била много еластична и не успяла да се прибере след раждането, това и с коремни преси не можеш да го махнеш, питай някой пластичен хирург колко струва операцията и какъв е риска ако искаш да се отървеш от излишната кожа. Особено често се среща при късната бременност, качване на много килограми при бременност, при голям корем при бременност или при суха и не достатъчно еластична кожа. Много е гадно виждала съм, но аз щях да потърся помощ от пластичен хирург щях да ги изгладувам парите но щях да отида да ми изрежат излишната кожа, гледала съм ефекта след това, меко казано поразителен плосък корем, все едно не си раждал.

# 31
  • Мнения: 649
Вие какви коремни преси правите и по колко? Аз правя тези от програмата на Синди Крофорд 2 серии по 20 или 3 серии по з0,у но мисля да ги увелича на 3-5 серии

# 32
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Няма такова нещо - гени.
Само коремни преси всеки ден и след 20 дни или месец - ще си много горда от постигнатото.
От 10-11  год.  незная какво е това  корем - но за това ми помогна  само спорта.

За мен това е дрън - дрън. Има такова нещо гени за съжаление. От 7-8 месеца правя всеки ден коремни около 100 ( по аеробики и каланетики и в къщи). Вече се отчаях и този месец през ден правя по 400. Следят ме водещите по аеробиката ( приятелки са ми) Та знам , че ги правя добре...Ела да ми видиш корема. Ощше съм като в 3 месец!! Мажа се с антицелулитни кремове и съм на диета. Утешавам се с това , че имам още много да свалям и той ще спадне с килограмите. Ама май не е баш така... Embarassed

За да не ти се отпусне кожата от диетата - понеже при гладуване клетките в организма изпадат в стрес който влияе върху кожата и тя губи еластичността си (дано да го обясних добре, обясниха ми го с медицински термини ама аз пусто не ги помня Embarassed)- един приятел лекар ме светна как се свалят килограми, ефикасно и да не е стресиращо за клетките. Каза ми за негова колежка лекарка която е била страшно дебела, и е свалила повече от 20кг. и то за няколко месеца и без да и се е отпуснала кожата, а жената е била възрастна. Спряла е сладкото и тестеното, само това и каза че имало страхотен ефект. Не знам, склонна съм да му вярвам, аз лично не съм опитвала и не съм имала проблем с кг. но вие може да пробвате ако имате желание, не спирате напълно храната.

# 33
  • Мнения: 5 613
Също така пийте и рибено масло-действа добре на кожата.  Peace

# 34
  • Мнения: 8 917
коремни преси Peace

# 35
  • Мнения: 49
Privet i ot men. Reshih i az da se vmukna s moe mnenie po vuprosa, gledaiki na tova ot stranata na zasegnata. I pri men e taka - slabichka sum, daje rebrata mi se broqt, no pustoto koremche si sturchi li sturchi. Sutri kato stana pomen nqmam ot koremche, no daje i 1 gludka voda da piina i op - to se poqvqva. Az lichno gledam da namalqvam hranata i da pravq presi, no, priznavam si, ponqkoga sum murzel  Embarassed Preglejdaiki temata, se setih za Anasteisa (mai taka se pisheshe  Embarassed ). Kato gledam neini snimki, tq sushto ima koremche, vupreki che, pokazva zavidna figura. Ta mislq si ... ne e chak tolkova zle, a?

# 36
  • Мнения: 5 613
Preglejdaiki temata, se setih za Anasteisa (mai taka se pisheshe  Embarassed ). Kato gledam neini snimki, tq sushto ima koremche, vupreki che, pokazva zavidna figura. Ta mislq si ... ne e chak tolkova zle, a?
Ми тя и БритнитУ има и си го вее наляво-надясно.  Laughing

# 37
  • Мнения: 524
Няма такова нещо - гени.
Само коремни преси всеки ден и след 20 дни или месец - ще си много горда от постигнатото.
От 10-11  год.  незная какво е това  корем - но за това ми помогна  само спорта.

За мен това е дрън - дрън. Има такова нещо гени за съжаление. От 7-8 месеца правя всеки ден коремни около 100 ( по аеробики и каланетики и в къщи). Вече се отчаях и този месец през ден правя по 400. Следят ме водещите по аеробиката ( приятелки са ми) Та знам , че ги правя добре...Ела да ми видиш корема. Ощше съм като в 3 месец!! Мажа се с антицелулитни кремове и съм на диета. Утешавам се с това , че имам още много да свалям и той ще спадне с килограмите. Ама май не е баш така... Embarassed

... не спирате напълно храната.

Аз не съм казала, че съм спряла храната, а че съм на диета. Още повече, че ако спра храната ще свалям по 10 кг на месец,  не по 4 Wink. Според мен това с кожата наистина много зависи от еластичността и . Аз бях обаче с огроомен корем. Та си мисля, че каквато и да ми беше кожата няма как да се върне в старото си положение Cry.

# 38
  • Мнения: 649
И при мен корема беше огромен - бебето беше голямо + много околоплодни води (+ добавените много килограми Embarassed Embarassed)
 и резултатът сега е smile3518

# 39
  • Мнения: 11 003
С коремни преси не се топи корем, само правиш мускули Sad А какъв е смисълът да се сдобиеш с плочки, скрити под тлъстинките  newsm78
Бягане и балансирано хранене, това като начало.

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Абе, ако структурата ти е такава, никакви упражнения и диети не помагат. Аз съм наследила от майка си една прекрасна извивка на кръста (отзад), много красиво е с рокля и с пола, ама с течение на времето коремът се издава ли, издава напред. С напредване на възрастта си става коремче не, ами коремище.  Confused А ако отвъртя и едно голямо дупе, извивката си заминава.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 341
Аз имах огромен корем и огромно бебе. Като виждах бременна в 9-ти месец, мислех, че е в 7-ми. Свалих кг си до нормално, но коремчето ми е като поничка. Започнах да ходя на целутрон и ефекта е страхотен. Проблема е , че трябва да се ходи доста често - поне 10-20 процедури. Тук във форума ми препоръчаха един салон в Люлин, където цените са страхотни - 10 процедури за 45лв, а следващите 10 са за 35лв.

# 42
# 43
  • Мнения: 1 341
то майтап, майтап, ама аз наистина си гълтам коремчето постоянно

Общи условия

Активация на акаунт