Отговори
# 75
  • Мнения: 79
Мила Либра, изпращам ви цялата си позитивна енергия и виртуална подкрепа! Praynig Hug
Зия, Hot chocolate, стискам палци всичко да е ОК
Dennis, леко и безпроблемно раждане!
Бебе Дунди, успех!

При мен, таткото се завърна днес от командировка в чужбина, мн съм щастлива! Joy

Пожелавам на всички само хубави моменти


# 76
  • Мнения: 137
Денис, и аз ти стискам палци! Утрешният ден е много важен за теб, затова си почини добре тази нощ и най-важното е да си много спокойна утре! Успех и здраво, пухкаво и красиво бебе!!! Heart Eyes
Зия и Шоколадче, и на вас много късмет и колкото и да останете в болница, нека всичко да има благополучен и щастлив завършек   ylinfant
Либра, миличка, много се моля за вас и искам всичко да е наред и да ни зарадваш с хубави вести! Hug Heart Eyes

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Денис, успешно раждане утре и да ни зарадваш с хубави новини!
Стискам палци на Шоколадчето и Зия, да ни зарадват и те в най-скоро време с малки сладки бебчета!

# 78
  • Мнения: 388

Според мен си падна наведнъж, не на части. Води още не са ми потекли, но доколкото и аз разбрах след падане на тапата раждане може да се очаква от 1 до 3 дни, но понякога и по - дълго.
С първата ми бременност ми падна тапата-със сигурност няма да е объркате,много по-различно е от течение и наистина е с примеси на кървави нишки,при мен беше съпроводено и с доста силни контракции.Моята тапа падна след един от онези гадни прегледи(туширане) на шийката при проверка за разкритие,толкова дълбоко беше бръкнал лекаря,че след прегледа спомена,че е преместил главата на бебето #Crazy,страшна болка изпитах по време на туширането и след няколко часа ми падна тапата,след което минаха 2 дена и родих така,че според мен Бебе Дунди скоро ще е срещата с бебо.Успех!  bouquet
Шоколадче мисля за и теб и се моля всичко да е наред Praynig Praynig Praynig.
Зия стискам палци да се размине и този път и бебка да излезе,когато му дойде времето Peace.

# 79
  • Мнения: 827
Здравейте момичета!
Включвам се да пожелая успех на Денис и дано всичко утре да мине по мед и масло! Hug
Либра, и аз стискам палци!
Зия, Hot chocolate, дано и при вас всичко да е ок!

Чета през няколко часа какви са новините около всички тук, но не се включвам, тъй като поне засега нищо ново при мен - на последния преглед нямах никакви индикации за наближаващо раждане, единствено малко засилено течение, но изследванията ми са чисти, така че предполагам е просто екстра към останалите болежки, тоновете на бебето са ок, отговаря си на седмиците (само краката ни са малко по-дълги Wink). Както на всички тук и на мен ми е трудно в жегите, много съм отпаднала и с подути... какво ли не ми е подуто всъщност newsm78. Преди малко се върнахме от разходка с едни приятели в южния парк, но като цяло рядко ми се случва да изляза за по-дълго - през деня само до близкия магазин. Трудно си намирам удобна поза за спане и се будя на 2-3 часа за поредното посещение до тоалетната, но няма как Simple Smile, а и да не е това редовно посещение ще се събудя от кошмарите, които сънувам напоследък Confused
irinii, специални благодарности за препоръката за крема на Vichy  bouquet
До скоро и спокойна нощ на всички! Hug

# 80
  • Мнения: 57
Добра вечер мили бъдещи майчета!
Първо да пожелая леко и безпроблемно раждане на Денис, а и на следващите в списъка ни  Hug
На всички родили майчета честито  bouquet
Либра, с теб сме и най-искренно ти пожелаваме всичко да е наред и да завърши щастливо! Praynig
Чета ви постоянно и се радвам,че не съм сама във вълненията си..Честно да ви кажа от това,което е в главата ми могат да се напишат сценарии на няколко филма..На моменти ме обхваща страшна паника - дали,как,кога,къде..и хилядите други въпроси..Понякога ми се иска да идва вече момента, на моменти много ме е страх..
Предпочитам на вас да го напиша..За момента уж няма повод за излишни притеснения - бебка не дава да я забравя и за миг, намерила ми е слабите места и още от сега се възползва от тях..представям си след това..И аз не успявам да спя нормално,да не говорим,че се насилвам да си легна..ставам често и за по няколко капки Winkтрудно си намирам място,сменям си настроенията страшно често..а терминаторката на хладилници в мен вършува здраво и ще хвана някой грип от отваряне на хладилника..дори незнам какво точно търся там newsm78
Как е при вас момичета?На мен ми се струва,че коремът ми е доста спаднал и имам много неприятна болка точно под гърдите..Официално влизам в 9 месец утре..
Най-приятно ми е да ви чета и да се радвам и съпреживявам всичко в този форум,макар и да не успявам да се нагласям удобно пред компа - но често на по малко;)Благодаря ви че сте тук и стискам палци на всяко тумбаче и неговата притежателка!не ми се сърдете ако се разписах, но нали не съм от най-редовните  - ще ми простите  Blush

# 81
  • Мнения: 855
Денис , изпращам ти много положителна енергия, всичко да мине по вода, бързо възтановяване и много целувки на малкият сладур  Heart Eyes  Hug   bouquet
Зия, Шоколадче , стискам палци всичко да е наред при вас  Praynig
бебе дунди , май съвсем скоро ще имаш страхотна среща с едно бебоче  Grinning  Crazy
Лека вечер сладки коремки   bouquet

# 82
  • Мнения: 78
Здравейте момичета!
Доника   ви е казала...!
Дони ,мила няма за какво да ти се сърдя,напротив!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА newsm51
Не ми се говори,за случилото се ,не мога да го повярвам още че такъв проблем остана незабелязан от толкова лекари...!
Не искам да ви товаря,а и нямам сили да говоря!
Имаме си само момиченце! Тежи 1950гр.понеже спадат в тези дни иначе се роди 2060гр.,надявам се скоро да можем да си я вземем,тя сега е в термо легло и като стане 2кг.казаха че ще я сложат в нормално креватче....казват че е добре,видях я само на снимка която татко и и направи,ако имам достатъчно кърма ще пробвам да нося,......СТРАШНО СЕ МОЛЯ ДА НИ Е ЖИВА И ЗДРАВА newsm17
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ НАЙ НАЙ -ХУБАВО ,НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА ,И НЕКА ИМАТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТА,И ТЕ САМО ДА ВИ РАДВАТ

# 83
 Либра, радвам се че вече си в къщи. Съжалявам за момченцето. Радвам се че поне момиченцето е добре и сега когато се отдадеш на грижите по нея да превъзмогнеш мъката по-бързо. Знам че това няма да те успокои, но имам познати със същия случай. Колкото и да е ужасно природата си знае работата. Аз поне така се успокоявах когато ме кюртираха със кухото яйце.
 Дано не ми се сърдиш за думите, но исках по някакъв начин да те успокоя.
 
 За водите да кажа, че тапа не е падала. Изведнъж както си вървях и се подмокрих. Вървейки се обадих на моята докторка и тя каза, че ако се е пукнал мехура тапа няма да има. Водите наистина са бели, все пак урината малко или много е жълта. Пробвах с йод, но не се оцвети в зелено. Някой в болницата ми каза, че при  който и лекар  да отидеш може да ти напаравят тест  за това дали са води.
 За кърменето - от 3-я ден ме накараха да слагам бебчо на гърда, за да тръгне кърмата. Той естествено си знаеше работата , но първите пъти ми даваха мляко да го дохранвам. Сега е само на кърма. Днес мъжа ми купи чай  за повишаване на лактацията и бадеми. Трябва да се пият много течности, но корема ми нещо се бунтува. Трябва да пия често и по малко, защото като пийна малко повече течности и корема ме свива ужасно. Днес даже ходихме на преглед и лекаря каза да изпия един ранитидин, може да съм имала язвичка. Иначе пипа,  натиска каза, че всичко е наред. Норамално е да ме боли матката, разреза.
 Хайде стига че прекалих с писането.
 Късмет на Денис и Шоколодчето, Зия и на всички останали.

# 84
  • Мнения: 407
LIBBRA миличка от няколко дена чета какво те е сполетяло и дори не смея да пиша.Не мога да повярвам,а и не знаех какво да ти кажа,защото в такъв момент думите са излишни и въпреки всичко болката остава.Искам само силно да те прегърна  Hug
Радвам се,че си си вече вкъщи и че имаш сила да ни информираш как сте.
Как се казва малката ви принцеса?

# 85
  • Мнения: 678
LIBBRA много съжалявам за момченцето ти.Бъди много силна и ти стискам палци скоро да гушнеш едно сладко момиченце Hug
Зия, Шоколадче пожелавам ви много успех и скоро да пишете с хубави новини.
Денис аз малко закъснях с подкрепата,но ме нямаше известно време.Стискам ти палци и съм сигурна че ще се справиш отлично.Чакаме те да разказваш    bouquet
Сега да ви се похваля и да ви почерпя Wine Glass в петък с мъжа ми подписахме(успях да устискам).Беше много хубаво и се радвам че го направихме така тайно.Бяхме само приятели,който ми подариха толкова много и големи букети,че мога да си направя магазин Grinning В петък вечерта заминахме за Банкя(на нещо като меден месец)и се върнахме в неделя.Обадихме се по телефона на родителите ни и те не можаха да повярват,но се зарадваха поне така казаха.
На последната консултация(при лекарката(която ме гледа за първи път)при която ходя,защото моята е отпуска)ми казаха,че няма да родя по рано,нищо че водите ми са малко намалели.Вече не знам на кой да вярвам.Важното е че всичко е наред. ::
Много,много ви прегръщам и ви пожелавам късмет на всичките  Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 169
LIBBRA, прегръщам те!  Hug Ние всички сме с теб! Мисли си само, че скоро ще си вземеш малката принцеса!

Mila84, честито   bouquet  много, много щастие!!!

# 87
  • Мнения: 199
LIBRA надявам се бебенцето ти да наддаде бързо и да си я вземете при вас, а на теб пожелавам бързо да превъзмогнеш ужаса, колкото и трудно да изглежда сега това!

Аз да се отчета, че още няма признаци за започващо раждане. Въпреки страха, който изпитвам сега като че ли нямам търпение да се случи вече.
А както пише и Валентин и при мен падането на тапата може би беше предизвикано от прегледа, въпреки че той беше два дни по - рано!

Пожелавам лек и приятен ден на всички Simple Smile

# 88
  • Мнения: 140
Либра добре дошла мила и дано не ти липсва сила и любов за да преодолееш загубата на малкото момче.Сигурна съм че то ще бди над малката си сестричка и ще я пази.Пожелавам ви скоро да скорошна среща у дома и да си я нагушкаш.Толкова ми е мъчно че не мога да намеря повече думи.
Денис аз вчера не можах да се включа,но знаеш че имаш и моята подкрепа,мисля си за теб и се надявам вече и с двама всичко да е наред.
Зия,Шоколадче с вас съм,всичко ще бъде наред.
Съжалавам че пропускам други момичета,но не мога поне засега да пиша повече.Дано и при мен днес се размине посещението в болницата и да си пишем по-късно,че ми е много притеснено.Успех на всички на които им предстои нещо важно.

Мила 84 честито,бедете много щастливи и се обичайте!

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 09:57 от sparki

# 89
  • Мнения: 855
Либра , пожелавам ви скорощна среща с малката принцеса , много прегръдки и целувки  Hug Ти си много силна и не се предавай.
Мила84 , честито   bouquet  Heart Eyes   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт