Отговори
# 285
  • Мнения: 639
ето и креватчето съм качила вече Hug     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=56997

# 286
  • Мнения: 1 128
     Егати каръка съм напоследък с PC-то и връзките.От един 4ас се опитвам да ка4а три снимки и не се зака4ват.Оф,sorry,4е се оплаквам.

И аз не мога да ка4а снимки Grinning Grinning Grinning

     Ве4е успях Laughing Laughing Laughing

# 287
  • Мнения: 216
ето и креватчето съм качила вече Hug     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=56997
Много е хубаво креват4ето newsm10

# 288
  • Мнения: 2 577
и на мен много ми харесва, в комплект със скринчето, направо е идеално.
хем готино - хем практично smile3521

# 289
  • Мнения: 639
myrena-не разбрах как си кандидатствала за конкурса,аз нещо не успях,не мога да им пратя снимка на e-mail!?[/color]

# 290
  • Мнения: 76
Здравейте, мамчета!     Ох, добре, значи няма да се размина без гадния кош. #Cussing out  Днес видях една майка, която си возеше бебенцето в столчето за кола и то си спеше сладко, сладко. Но ясно- пари ще се дават. Веничка, благодаря ти за желанието да ми помогнеш, но аз живея в Англия и ще си купувам от тук количка. Но , наистина ти благодаря Simple Smile
Мирена, гласувах, много си сладка. Успех!
Направо  не знам какво да правя по цели нощи, тези мои очи не се затварят и това си е. Кукуригам до 5-6 сутринта и после целия ден ми е заминал. Дано после и моето бебе да не е така.
О, без малко да забравя да ви разкажа-  четох че тук не се приемало за добре бременната да се обезкосмява, защото било предпоставка за допълнителни инфекции. Като отида да раждам сигурно няма да ме гледат с добро око, но не ме интересува, не мога да си представя да раждам с гора Sick Съжалявам за гадостта, за която ви говоря , но ми е любопитна и вашата реакция.   Лека нощ от мен! До утре

# 291
  • Мнения: 76
Фрики, много сте готини с таткото. И моя мъж расте прогресивно на тумбак като мен. Да не съм се била комплексирала, че само аз съм дебела.  Моля те снимай това малко сладко черно създанийце по-добре, за да му се порадвам. Толкова сладко изглежда Heart Eyes, искам и аз кученце Cry

# 292
  • Мнения: 216
myrena-не разбрах как си кандидатствала за конкурса,аз нещо не успях,не мога да им пратя снимка на e-mail!?[/color]
И аз не зная как става,една моя приятелка им е пратила снимките newsm12

# 293
  • Мнения: 6 619
gudza Много сладурско креватче също като бъдещата мама!
friki ако те видя някъде с това кученце ще останеш без него -просто е бонбонче.Направи му една снимка по така и аз искам да му се порадвам.
За конкурса и аз уж си пратих снимка ,но явно ве съм успяла.myrena пуснах ти и моя глас УСПЕХ!
Мале нямаме нова тема .
Amelia те и на мен повечето продавачки така ми викаха ,но аз упорствах.

# 294
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ами цяла нощ сте бъбрили аз докато къртя Mr. Green Ей сега правя новата..ама бавно става че мъжо спи пък аз уж по-малко да тракам по клавиатурата Crazy

# 295
  • Мнения: 6 619
Херка ей сега се пробвах в Тествайте само тук,но не ми се отдава това със снимките и си викам по-добре да не бутам нищо.
Лошо като я няма партньорката ти Кръц

# 296
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Херка ей сега се пробвах в Тествайте само тук,но не ми се отдава това със снимките и си викам по-добре да не бутам нищо.
Лошо като я няма партньорката ти Кръц
Новата темичка е готова Flutter Обаче и чедето се е избучило от дясно и сега съм полулегнала на стола Mr. Green
Иначе кръз кръц ме изостави на финала Mr. Green ама нека си почине при мама Heart Eyes
Иначе да вмъкнеш картинка става след като копираш адреса и го слагаш в този бутон

Общи условия

Активация на акаунт