Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 авг. 2006, 20:04 ч.

Отзиви за частна детска градина и ясла "Алиса"

• 1 318
  • 3
  •   1
Отговори
  • Алпите
Има ли?

# 1
Нямам много информация, но това което знам е, че приемат за яслата деца навършли 1,7 месеца, цената е 18 лева на ден + 6 евро за транспорт вземане от къщи и връщане. Намират се в кв. Драгалевци, ул. Ягода № 7. Това знам от разговор по телефона от миналата седмица и все още имат свободни места в яслената група . За деската градина не зная как стои въпроса.

# 2
  • Алпите
Аз адреса го знам, не е това- кв. (с.) Симеоново, ул. Ягода 5. Намира се до нас. Казаха ми, че цената е 9 евро на ден или 2 ерво на час. Но ме интересуваше повече отношението към децата, че като четох какво е в Ежко Бежко и Елхица... ooooh! Както и да е, надявам се да не опираме до услугите на частни детски заведения, вече са записани в ДГ Карлсон.

# 3
не мога да ти кажа за отношението към децата в "Алиса". Но за "Ежко- Бежко" мога- племенникът ми е там вече 4 години и родителите му са много доволни, детето е с алергия към доста видове храни и е труден за гледане , но до сега не са имали проблеми. Аз имам син на 1,5 месеца и си търся ясла и по този повод отидох в "Ежко - Бежко" миналата седмица да видя как е - на първо "четене" всичко е о.к. Малко деца в група, добри условия, храната се приготвя на място. Директорката отдели доста време да ми обясни порядките в градината и яслата, останах с впечатлението че е човек който си разбира от работата... но и прочетох доста негативни отзиви за там. Лично аз за сега съм се спряла на тяхната ясла, да видим как ще тръгнат нещата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт