Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

И така,мили момичета,аз от два дни съм бивша кърмачка! bowuu
За да стигна до тук имате заслуга само вие и никой друг! smile3525  bouquet
Беше прекрасно,трудности почти не съм имала/освен разни дреболии в началото/.
Няма да ви обяснявам за миговете на близост и милия поглед на кърмачето,това си го знаете. Wink
Доволна съм,че кърмих и оставам пак с вас,макар че трето дете не се очертава по никакъв начин.
Ще бъда тук,ще ви чета с удоволствие и ще раздавам съвети. Very Happy
Благодаря на всички вас,с които лично се познавам и на тези,с които сме си писали!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Не изброявам имена,за да не пропусна някого,познавам половината форум. 35
БЛАГОДАРЯ НА БУ!Бу,невероятна си! newsm51Просто ме зарази да кърмя.Без твоя екстремен Mr. Green пример за дълго кърмене щях да изкарам докъм десетия месец.
Мия показа признаци,че вече се отбива и дори пропи вода и сок,което много ме радва.От сега нататък ни остава да се гушкаме,интересното е ,че не се е сетила да потърси гърдата,което ми говори,че се чувства добре и без нея.
Стискайте палци всичко да мине добре и млекопроизводството да спре без инциденти!Засега пия салвия и гърдите ми са меки,няма бучки и други подобни,дано няма и по-нататък.
ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ!!!! newsm51 newsm51 newsm51
« Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 07:56 от Емия »
Цитирай

на запад

Браво, Нели!
Радвам се, че всичко е минало без сътресения и за двете ви!
Дано при всички мине по този начин!
А и 1 година и 7 месеца, не е никак малко време!  bouquet
Едно голямо гуш на бившето кърмаче! Hug  bouquet
Цитирай

София

Ау, че новини в неделя сутрин!
Радвам се, че се чувствате добре и нямате проблеми. Става ми малко тъжно обаче, но това е, защото проектирам това върху себе си.
Мия е прекрасна млада дама и сега ще бъде по-независима от мама  Love

Настоявам обаче да продължиш да пишеш тук, защото даваш прекрасни съвети на майки в нужда!

Целувки и прегръдки от нас!  Love
Цитирай

Супер новина!!! Радвам се, че сте стигнали дотук и че сте дака добре и двете! Браво, Емиа  bouquet
Цитирай

София

bouquet Hug  bouquet
Радвам се за вас Нели!!!
Надявам се, че ще продължиш да пишеш тук, а също, че ще идваш на срещите  Love
Цитирай

Пловдив

Честито и от нас, добре дошла в отбора!

Постепенното отбиване значи, че няма да има дисконфорт в гърдите и тъга в очите! bowuu

Целувки на порастналата принцеса!  Love
Цитирай

Ruse

И аз искам да отбия моето порастнало кърмаче,но то е пристрастено направо към кърмата или по-точно към гърдите ми,защото само така заспива и като се събуди нощем не заспива докато не й дам цицка,акъла ми не стига как ще я отбия,давайте съвети,моля HugЗабравих да пиша,че е на 1год.6мес.

Поздравления за дългото кърмене и лесното отбиване  bouquet
Цитирай

гр. Пловдив

Бравос!
Добре дошла в отбора!
Цитирай

Благодаря ви ,момичета!
Наистина стана постепенно,макар че някои сигнали за отбиване можех да разчета и по-рано.
Първо намали броя на кърменията,после изведнъж взе да заспива ,без да е сукала,не всеки ден,но от време на време.После стана така,че сучеше по 2-3 минути,след което започваше да се надига ,да иска да суче права,на 4 крака,да се смее,изобщо все неща,които ме наведоха на мисълта,че повече си играе отколкото се храни.
Последното ни кърмене беше в петък на обяд,когато сука1-2 минути и ми обърна гръб.Не вярвах да стане така бързо и се бях приготвила и за вечерно кърмене,но тя направо ме пренебрегна и си заспа сама.
Ами това е.Засега нямам проблеми,но ако се сещате за ония хапчета за спиране на кърмата,от които се взема само по едно или две/ моля да ми напишете името/ей така,за всеки случай/
Парлодел и ли бромокриптин съм пила с баткото и не ми се иска да пия пак,отвратителни са.
Цитирай

Русе

Поздравления и от мен! smile3501 smile3525
.....и възхищение!
Цитирай

London, Sofia

Браво  bouquet Поздравления за голямото вече кърмаче Mr. Green
Цитирай

София

Я, каква изненада в неделя в полунощ!  35
Браво, че сте се справили така добре без сблъсъци и сътресения! Целувки на малката кротушка!  Love Надявам се да те чета тук и занапред, има какво да разкажеш на по-неопитните.
Май ти си първата бивша кърмачка, която не пише как ще се напие за целия отбор!  Very Happy
Цитирай

София

....
Май ти си първата бивша кърмачка, която не пише как ще се напие за целия отбор!  Very Happy
А трябва  Laughing
Цитирай

Айтос

Честито Нелка!
Радвам се че сте добре и двете и че всичко е минало толкова гладко, дай Боже вскиму! Hug Едно огромно браво и на двете ви! Целувки от нас с Ива! Love
Цитирай

Я, каква изненада в неделя в полунощ!  35

Какво ти напиване-16 килограма ме чакат да ги сваля-от сряда съм на пост и молитва. Rolling Eyes
Като се изфиданча няма да ме познаете на срещите. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора