Година и седем стигат!Времето е наше!

  • 1 110
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 450
И така,мили момичета,аз от два дни съм бивша кърмачка! bowuu
За да стигна до тук имате заслуга само вие и никой друг! smile3525  bouquet
Беше прекрасно,трудности почти не съм имала/освен разни дреболии в началото/.
Няма да ви обяснявам за миговете на близост и милия поглед на кърмачето,това си го знаете. Wink
Доволна съм,че кърмих и оставам пак с вас,макар че трето дете не се очертава по никакъв начин.
Ще бъда тук,ще ви чета с удоволствие и ще раздавам съвети. Grinning
Благодаря на всички вас,с които лично се познавам и на тези,с които сме си писали!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Не изброявам имена,за да не пропусна някого,познавам половината форум. Joy
БЛАГОДАРЯ НА БУ!Бу,невероятна си! newsm51Просто ме зарази да кърмя.Без твоя екстремен Mr. Green пример за дълго кърмене щях да изкарам докъм десетия месец.
Мия показа признаци,че вече се отбива и дори пропи вода и сок,което много ме радва.От сега нататък ни остава да се гушкаме,интересното е ,че не се е сетила да потърси гърдата,което ми говори,че се чувства добре и без нея.
Стискайте палци всичко да мине добре и млекопроизводството да спре без инциденти!Засега пия салвия и гърдите ми са меки,няма бучки и други подобни,дано няма и по-нататък.
ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ!!!! newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 07:56 от Емия

# 1
  • Мнения: 2 614
Браво, Нели!
Радвам се, че всичко е минало без сътресения и за двете ви!
Дано при всички мине по този начин!
А и 1 година и 7 месеца, не е никак малко време!  bouquet
Едно голямо гуш на бившето кърмаче! Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 547
Ау, че новини в неделя сутрин!
Радвам се, че се чувствате добре и нямате проблеми. Става ми малко тъжно обаче, но това е, защото проектирам това върху себе си.
Мия е прекрасна млада дама и сега ще бъде по-независима от мама  Heart Eyes

Настоявам обаче да продължиш да пишеш тук, защото даваш прекрасни съвети на майки в нужда!

Целувки и прегръдки от нас!  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 6 243
Супер новина!!! Радвам се, че сте стигнали дотук и че сте дака добре и двете! Браво, Емиа  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 760
  bouquet Hug  bouquet
Радвам се за вас Нели!!!
Надявам се, че ще продължиш да пишеш тук, а също, че ще идваш на срещите  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 980
Честито и от нас, добре дошла в отбора!

Постепенното отбиване значи, че няма да има дисконфорт в гърдите и тъга в очите! bowuu

Целувки на порастналата принцеса!  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 730
И аз искам да отбия моето порастнало кърмаче,но то е пристрастено направо към кърмата или по-точно към гърдите ми,защото само така заспива и като се събуди нощем не заспива докато не й дам цицка,акъла ми не стига как ще я отбия,давайте съвети,моля HugЗабравих да пиша,че е на 1год.6мес.

Поздравления за дългото кърмене и лесното отбиване  bouquet

# 7
  • Мнения: 6 206
Бравос!
Добре дошла в отбора!

# 8
  • Мнения: 8 450
Благодаря ви ,момичета!
Наистина стана постепенно,макар че някои сигнали за отбиване можех да разчета и по-рано.
Първо намали броя на кърменията,после изведнъж взе да заспива ,без да е сукала,не всеки ден,но от време на време.После стана така,че сучеше по 2-3 минути,след което започваше да се надига ,да иска да суче права,на 4 крака,да се смее,изобщо все неща,които ме наведоха на мисълта,че повече си играе отколкото се храни.
Последното ни кърмене беше в петък на обяд,когато сука1-2 минути и ми обърна гръб.Не вярвах да стане така бързо и се бях приготвила и за вечерно кърмене,но тя направо ме пренебрегна и си заспа сама.
Ами това е.Засега нямам проблеми,но ако се сещате за ония хапчета за спиране на кърмата,от които се взема само по едно или две/ моля да ми напишете името/ей така,за всеки случай/
Парлодел и ли бромокриптин съм пила с баткото и не ми се иска да пия пак,отвратителни са.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 390
Поздравления и от мен! smile3501 smile3525
.....и възхищение!

# 10
  • Мнения: 8 917
Браво  bouquet Поздравления за голямото вече кърмаче Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 550
Я, каква изненада в неделя в полунощ!  Joy
Браво, че сте се справили така добре без сблъсъци и сътресения! Целувки на малката кротушка!  Heart Eyes Надявам се да те чета тук и занапред, има какво да разкажеш на по-неопитните.
Май ти си първата бивша кърмачка, която не пише как ще се напие за целия отбор!  Grinning

# 12
  • Мнения: 3 760
....
Май ти си първата бивша кърмачка, която не пише как ще се напие за целия отбор!  Grinning
А трябва  Laughing

# 13
  • Мнения: 4 242
Честито Нелка!
Радвам се че сте добре и двете и че всичко е минало толкова гладко, дай Боже вскиму! Hug Едно огромно браво и на двете ви! Целувки от нас с Ива! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 8 450
Я, каква изненада в неделя в полунощ!  Joy

Май ти си първата бивша кърмачка, която не пише как ще се напие за целия отбор!  Grinning

Какво ти напиване-16 килограма ме чакат да ги сваля-от сряда съм на пост и молитва. Rolling Eyes
Като се изфиданча няма да ме познаете на срещите. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт