Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
В тази нова седмична тема искам специално да кажа на Дидка, колко много си я обичкам и как прекрасно ме изненада с картичка миналата седмица и как ми стопли сърчицето с топлите си думи


ДиДОлиНКа
,
 страхотна почерпка! Hug .. и страхотен повод...  love001

Kalida,
 Hug мерси  Embarassed  bouquet ...наистина, дано да дойдат още момичета в нашата прекрасна темичка  bouquet


Maika
, стискам палци още тази седмица да си намериш страхотна работа   Flowers Four Leaf Clover


amei,
 слънчогледите са си малки слънчовци Heart Eyes Hug


ХулигАнче
,
 иии откога не си писала тук  Hug  bouquet тази седмичка по-често  bouquet

мама_знае и Pety
,
 Добре дошли!  bouquet


Eli_cz,
аз съм дала линка за старата темичка Wink Как е малката Емка Бадемка? Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 144
Разбира се че 6те е по слънчева с тия прекрасни слън4огледи от звезди4ка!!!!
еи маи4ета много не6та за хапване тая сутрин и то от хубави по хубави,нймали някои на диета?! Grinning
Дидка 4естито!  bouquetда сти живи и здрави.а моя малак Дани след 2 седм.6те стане на 2 месеца.
маика късмет!!!
а на вси4ки останали една прекрасна седми4ка!!!!!

# 17
  • Мнения: 1 860
 Добро утро, момичета!
 Да е честита новата седмичка. С много радост да я посрещнем и още толкова да я изпратим!  Hug
 
 Ние 2 дена го ударихме на мързелуване и гости. Времето вчера беше хубаво, но днес  Sad
 
 Честито ни европейско членство! Вчера казаха по новините, че така или иначе влизаме!  Heart Eyes

 Калида, фигурките като запретнах ръкави и сътворих това. Вчера се рових в темата за "Любимите торти", а днес съм решила да направя "Гараш"-тортата от сайта на Бон Апети. Ако успея ще почерпя, макар и само виртуално. Wink

 Дидка, да ти е здраво момченцето и още много двумесечия да празнувате!   bouquet А как минаха 2 месеца, все едно вчера чакахме всички добрата новина.  Blush Целувки на мишоците.

Звезди, какви са тези слънчогледи и красоти? тук ги виждам от време на време само в някой букет по магазините. Няма ги както в България. А вие къде ще празнувате годишнината?

Тали, утре ли се връщаха Вико и Мади? Успешна седмица и на вас с пожелание да запазите мира по-дълго време.

 Майка, и аз към отбора   Wink Пожелавам ти много късмет, за да намериш желаната
работа.

 На всички нови мами ДОБРЕ ДОШЛИ, на всички който не успях да спомена много целувки и да знаете, че не сме ви забравили!   bouquet

 Лека и успешна нова седмица!

# 18
  • Мнения: 7 914
danidobrinova,
значи след 2 седмици ще имаш повод да черпиш Hug

nana_cool
,
страхотни фигурки си направила..направо си   chef! smile3501 Сигурно ще се справиш отлично...  Hug  bouquet
За нашата годишнина: Мислим да си направим традия, всяка година на дата ни да ходим на някой страхотно шикозен ресторант!  Heart Eyes Mr. Green

mama B,
 къде си липсваш ни Hug

# 19
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичЕта  Hug

Не ми оставаШЕ време покрай ангини и афти миналата седмица, а като го имаШе времето, не можех а влезна във форума  Rolling Eyes

ВечЕ сме добре, на градина, позабравил е езика Гого, но се е наиграл  Hug С английския обачЕ е много по добре сега. Финския Ще го опресни бързо, надявам се...  Grinning
ВсичКи добре ли сте?

МАйчЕ, нова работа гледам, чЕ търсиШ...Късмет   bouquet

Амейката, аз докато ти видя въпроса...сигурно е късно за отговор, или???

Звезди, ти как си, мила?? НА работа ли си или романтичЕн дълъг уикенд  FlutterHug Heart Eyes Hug

Дидка, да ти е здрав и Щастлив малкия миШок. А на големия една голяма  Hug Кога заминавахте за Бг?

Моите дни са отново пълни  Grinning Работя, после с Гого и майка на разходки. Записвам го на разни следградински мероприятия...Искам да се учИ да плува, ама с неговото гърло и чЕсто боледуване...не знам. ПАк започнах да не си доспивам  Wink ВчЕра ходихме до една крепост, а в събота го качих в кануто на приятелите ми...


ПАк ме викат на среЩа. След мъничКо Ще ви навестя отново  Hug

Добре доШли на всичКи нови момичЕта  Hug  bouquet Hug
 

# 20
  • Мнения: 1 860
mama B, не съм голям спец, но спотра може да укрепи доста имунната система на Гого. И аз съм се ориентирала към плуването за Габи ( аз плувам като ютия), но ми се иска той да спортува. Гого 3 езика ли говори?

# 21
  • Мнения: 2 907
Аууу, като видях по4ерпката на Дидолинка се разтреперих. Така е, от една седмица ям само спанак и зеле  Sick, пак никакъв резултат.

Ние имахме супер уикенд. В събота бяхме на зоо с бебето, не 4е то разбра нещо, но беше хубаво за нас. За първи път видях полярна ме4ка наживо  Laughing В неделя отидохме в музей, а след това седнахме на една тераса да ядем, та аз направих изклю4ение и си позволих креместа Flammkuchen (tarte flambée) с много сирена ...Снощи се видях със стари мои приятели, прибрах се доста късно, добре 4е не излизам 4есто, понеже все още не съм нау4ила кога е добре да спра бирата - след 3тата или след 10тата  Laughing

Пожелавам супер ден на вси4ки!

# 22
  • Мнения: 6 390
Дидонке
честито   bouquet  bouquet  bouquet
Страхотен аватар, страхотна почерпка  Wink Grinning

Бобсън
радвам се че те виждам  Hug
Както Нана казва, спорта доста може да кали Гогата - ти си го знаеш де, само един глас ЗА от мен получаваш  Wink Hug

Нана
ти много вкусотии напоследък готвиш  Wink Grinning

Майка
успех и от мен   bouquet

Вчера бяхме на Гранд При Мотор ДжиПи  Wink Grinning беше супер Party Party Partyот както бях бременна не бяхме ходили, и много съм доволна  Whistling Grinning
Само дето нашите хора нищо не направиха, а Роси остана 2. зад Капироси  Crazy Mr. Green

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Вчера бяхме на Гранд При Мотор ДжиПи  Wink Grinning беше супер Party Party Partyот както бях бременна не бяхме ходили, и много съм доволна  Whistling Grinning
Само дето нашите хора нищо не направиха, а Роси остана 2. зад Капироси  Crazy Mr. Green

ти фен на Роси ли си Sick? да 3наеш как ти 3авиждам, че си гледала на живо моторите...и а3 искам, ама най - бли3ко ми е Германията....по3най, обаче как ще отидем с малкото....след 1, 2 години сигурно.....

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амейката, аз докато ти видя въпроса...сигурно е късно за отговор, или???

мина вече, но ще се радвам да чуя професионалното ти мнение, когато имаш време да погледнеш Hug Heart Eyes
благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 6 390
Цитат
ти фен на Роси ли си  Sick
Е що така бе Амейке  Grinning
Ама разбира се че съм  Party и то голям  Wink Party
Супер бесняр и дивак, много ме кефи  Heart Eyes Grinning
Не е от най-красивите... но пък е най-чаровният  Wink Party Laughing
Най голямо шоу прави  Peace дори и по време на състезанието  Wink Grinning
всъщност аз покрай него станах фен на моторите  Mr. Green преди това само Ф1 гледах Wink

# 26
# 27
  • Мнения: 3 388
Момичета ние ще си ходим в България. Снощи влязохме да правим резервацията за Испания за годишнината и Роберто намери изгодни полети до София и направо ги купи. Та така бърза нашата работа, като на шега, тъй като вече всичко бяхме планирали за Барселона. Но така пък мами, татковци, баби ...... ще са доволни. А и тези, които не са виждали мъжо, най-после ще имат тази възможност  Peace 
Вече съм информирала доста хора за пътуването и с аморето вече си знаем, че няма да се спи една седмица  Laughing  Пълна програма!  Crazy

Ще пристигнем точно за годишнината и вечерта ще сме на ресторант, мама вече организира  Wink а 4 дни след това пък тати има рожден ден. Е, само 6 дни ще сме в Бг , но пак добре, като се има предвид, че досега и толкова не можахме да намерим, за да пътуваме заедно със съпружето  Heart Eyes

Сега няма и да се налага нашите да ми пращат едни неша по приятел на чичо ми, който живее в Торино, тъй като сами ще можем да си ги вземем  Wink

... а сега продължавам с организационните списъци

# 28
  • Мнения: 7 430
Добро утро момиченца и момченца Hug

Тук вече направо си е есен - студено, дъждовно  ooooh!
Тази година много рано ни изненада хладното време - дано греша и занапред се пооправи Peace

Благодаря за милите думи за мушмуроците  bouquet

ЗвездолинКа - за мен бе удоволствие да те зарадвам Hug и се радвам, че ти е харесала картичката Mr. Green

МАма Б - радва се за ГогиТО - ще видиш колко бързо ще навакса с езика Wink
Твойта майка за кой път идва при вас newsm78
....а ние заминаваме за Бг на 9 октомври - рожденния ден на МирО Heart Eyes след 49 дни  Party

Pety - как сте вие - малките слушат ли Hug

Хулиганке, как е сладката Анабел - какво си правите вие. Wink

мама_знае - добре дошла   bouquet

danidobrinova - вие празнувате ли всеки месец като нас Wink

mystic - отдавна исках да ти кажа, че си много чаровна  Heart Eyes и това не е комплимент  Naughty като на приятел ти го казвам Peace

НАна - страхотни неща си сътворила  Peace от къде взе идея, я подскажи да не търся Wink
Готови ли сте вече за рожденния ден Hug

Ели и аз много харесвам мотОри  Wink
Само като им чуя звука и ....ухаааа  Joy
Целувки на Еммката Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 7 430
СонитКА страхотен подарък ще си направите Wink
Пожелавам ви да си прекарате една чудесна и незабравима седмица в Родината

Общи условия

Активация на акаунт