Хващали ли са ви в крачка

  • 2 020
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 408
Питането ми е дали децата ви са ви изненадвали докато сте били интимни с мъжа си?
На мен не ми се е случвало досега, но едни приятели ми разказваха как синът им се събудил и като видял какво става казал:" Милено, бързо да слезеш от баща ми" Joy
А една позната ми разказваше, че станала неволен свидетел на разговор между първокласнички:
-Ти знаеш ли как се прави секс?
-Ами мъжът и жената трябва да са голи.
-А, мъжът може да е с чорапи!!!!!! hahaha
Явно са го виждали отнякъде децата Blush

# 1
  • Мнения: 495
хихи, преразказвам случка, споделена искрено и лично:
мама и тате са се награбили
щерката, която спи в кошара в тяхната стая, се събужда и коментира:
"Дий конче, дий конче!"  Stuck Out Tongue Winking Eye newsm62

# 2
  • Мнения: 239
Питането ми е дали децата ви са ви изненадвали докато сте били интимни с мъжа си?
На мен не ми се е случвало досега, но едни приятели ми разказваха как синът им се събудил и като видял какво става казал:" Милено, бързо да слезеш от баща ми" Joy
А една позната ми разказваше, че станала неволен свидетел на разговор между първокласнички:
-Ти знаеш ли как се прави секс?
-Ами мъжът и жената трябва да са голи.
-А, мъжът може да е с чорапи!!!!!! hahaha
Явно са го виждали отнякъде децата Blush

Това е ужасно.

# 3
  • Мнения: 600
дребната е малка още, но детето на брат ми май ги е хващало веднъж. формулирала събитието така 'а, мама и тате се правят на мъж и жена' Mr. Green и излязла.

а мен все ме бъзикаше знам ли как се ражда. и като й кажа 'не знам, още не съм родила', тя злорадо се хилеше 'а аз знам - през пикото. а ако не може от там, ти режат пупата. да знаеш, да не се изплашиш!'. това като беше на 3. сега на 4 години не я вълнуват такива неща Rolling Eyes

# 4
# 5
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Все още не,но вероятно и това ще стане.Аз по-принцип съм доста притеснена на тази тема и вероятно би ми се изпарило всякакво желание. Flushed

# 6
  • Мнения: 421
Още не.... Whistling

Умирам да се смея на описаните случки.... Joy

# 7
  • Мнения: 413
Случка на моя позната:

Мислят, че детенце спи (4 годишно е диването). Така и не са разбрали от колко време е буден, но в момента, в който всичко утихва, се чува гласче: "Хайде сега, който беше отгоре да ми донесе водичка"  Laughing

# 8
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ами може да се каже ..... Embarassed
сутрин, детето спи .......
ние -сутрешен секс. .....
Детски сънен глас:" Татеееее, ще счупиш леглото!" Joy hahaha  Joy
Оттогава сутрешния секс е позволен само когато нея я няма!

# 9
  • Мнения: 2 897
Леле,много се смях LaughingТези дечица какви са умници,всичко знаят,нищо не ги изненадва...На нас  ни е рано,но кой знае в каква комична ситуация ще попаднем...

# 10
  • Мнения: 2 019
Случка на моя позната:

Мислят, че детенце спи (4 годишно е диването). Така и не са разбрали от колко време е буден, но в момента, в който всичко утихва, се чува гласче: "Хайде сега, който беше отгоре да ми донесе водичка"  Laughing
smile3532

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Хващали са ни Wink, но той е още малък и не разбира нищо.Пък и аз веднага се усетих, че се е разбудил и преустановихме...каквото там BlushНадявам се повече да не се случва, защото е доста кофти...

Общи условия

Активация на акаунт