Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
здравейте Smile
бременна съм в началото на пети месец. искам да попитам редно ли е да ме преглеждат отдолу с ръка и то вече два пъти. Чувала съм че не е. след два дни съм пак на преглед и не знам да се съгласявам или не. предварително Благодаря
Цитирай

Ами то сигурно зависи от лекаря ти.Мен специално за пръв път гинекологичен преглед ми направиха в 4-тия месец и после в 6-тия.Това беше до момента на раждането.Иначе всеки месец ме преглеждаше на видеозон.Но не твърдя , че това е правилното,просто моята лекарка така процедираше.Ако имаш доверие на твоят лекар , не се притеснявай .Лека бременност и мисли позитивно това винаги помага. Love
Цитирай

Шумен

Според мен е нормално-не може да ти навреди по нинакъв начин-все пак трябва да си излекувана напълно. Мисля, че е наложително  Wink
Цитирай

Мисля, че не е хубаво, но поговори с лекаря. Ако можеш го смени
Цитирай

По света и у нас

Лекарите си знаят работата, но ако имаш притеснения смени лекаря. Поне моята лекарка ми каза, че при оплаквания или проблеми ще ми прави такъв преглед, но иначе за сега само веднъж в началото имах такъв преглед.
Цитирай

Mediterraneo

Вагиналните прегледи са нещо напълно нормално в хода на цялата бременност! Защо не се доверявате на избрания от вас лекар, просто не разбирам...
Цитирай

Прага-Пловдив

Вагиналните прегледи са нещо напълно нормално в хода на цялата бременност! Защо не се доверявате на избрания от вас лекар, просто не разбирам...
Напълно подкрепям Peace
Цитирай

пред компютъра

Ако имаш доверие на лекарят няма от какво да се притесняваш. Щом той смята, че е необходимо да те прегледа значи е така. Ако му нямаш доверие по-добре го смени.

Мен са ме преглеждали до 3м /и двата пъти по няколко пъти, защото имах проблеми/ и след това чак в 9м, но мойто доки пипа много внимателно. Знае си работата и никога не съм се притеснявала от тези прегледи.
Цитирай

София

По колко пъти ще се задава този въпрос?
Вижте ТУК
Цитирай

София

Peace
Цитирай

Русе-Враца

Мен не са ме преглеждали геникологично.В 9м само ми взеха вагинален секрет и това беше.
Цитирай

Швейцария, иначе от Пловдив

Peace
Цитирай

София и на друго място

И мене на са ме преглеждали генекологично сам за секрет 9 месец и после преди да родя - явно за да предизвикат контракций, защото и в двата случая след прегледа усещах контракции - но в първия случай отшумяха а във втория станаха регулярни Hug
Цитирай

София

По колко пъти ще се задава този въпрос?
Вижте ТУК
Ох и аз това се зачудих и то по същия начин формулирано. Някой да не е решил да замезва днес с нас? Laughing
Цитирай

Велико Търново

знам ,че ако си от рисковите групи е хубаво да те прегледат точно сега,за да се избегне аборта в 6 м,когато бебето натежи.т.е ако има проблем се прави шев
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора