Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора

Варна

здравейте Smile
бременна съм в началото на пети месец. искам да попитам редно ли е да ме преглеждат отдолу с ръка и то вече два пъти. Чувала съм че не е. след два дни съм пак на преглед и не знам да се съгласявам или не. предварително Благодаря
Цитирай

акаунта е семеен

чесно казано, мен ме прегледаха по този начин, веднъж - когато ми оформяха картона /нач. на 4-ти месец/ и после чак в 8-мия месец, преди да ми издадат болничния...но нека и другите мами споделят...
Цитирай

London, Sofia

здравейте Smile
бременна съм в началото на пети месец. искам да попитам редно ли е да ме преглеждат отдолу с ръка и то вече два пъти. Чувала съм че не е. след два дни съм пак на преглед и не знам да се съгласявам или не. предварително Благодаря

През цялата ми бременност не са ме преглеждали така Naughty, с изключение на накрая, когато гинегкологът ми трябваше да прецени дали секциото може да изчака или не - оказа се, че съм имала сантиметър разкритие и си избрах дата за секцио до 3-4 дни  Peace
Цитирай

UK, Harlow/София

И мен ме преглеждаха влагалищно само в началото и в края на бремеността ConfusedМоже да не разбирам, но според мен не е редно Confused
Цитирай

София

Нито веднъж  Naughty Смени лекаря, след третия месец се преглежда само с външен ехограф. Всякаква манипулация във влагалището може да е опасна.
Цитирай

Варна

благодаря ви за отговорите, няма да позволявам повече това да се случва но не мога да разбера защо го прави лекарката Thinking
Цитирай

София

Може да съм крайна .. но, защото е некадърна
Цитирай

И мен ме преглеждаха влагалищно само в началото и в края на бремеността ConfusedМоже да не разбирам, но според мен не е редно Confused
И при мен беше така.
Цитирай

Варна

Прегледаха ме така в началото, когато установихме бременността, много много внимателно
Цитирай

Варна

сега звънна ха на д-р Якуб работи в Курортна поликлиника- Варна мисля да се прехвърля при него. имате ли мнение за него. отново Ви благодаря
Цитирай
аз съм в 6-тия месец и никога не са ме бъркали ,няма да им позволя  Naughty освен ако не е нещо спешно и наложително иначе не newsm03

Цитирай

София

Не са ме преглеждали вагинално в началото на бременността, а само в края за да се установи дали имам разкритие. Доки каза, че няма какво да търси там, освен ако нямам оплаквания.
Цитирай

По принцип може, но незнам до колко е необходимо.  Мен нито веднъж не са ме преглеждали така  Naughty
Цитирай

Ботевград

Не знам дали може, мен така не са ме преглеждали, а вече съм в седмия месец ....
Още повече, че по време на бременността има опасност от зараза с разни гъбички и микроби, това ми звучи поостаряла и то много!  Thinking
Цитирай

София

Никога не са ме преглеждали така, едва ли щях да се съглася, на ехографа си се вижда всичко, не виждам защо трябва да те бъркат... newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора