Помооощ Кухня

  • 5 051
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 318
Гарони и на мен ми смятаха кухнята, тази година на пролетния Стройко. Ние строим къща и голям ужас с мебелите. Беше безобразно скъпа за мен. За 4 л.м. само долен ред, остров и кът за бързо хранене около 1 л.м. с двоен горен шкаф ми дадоха цена над 7 500 лева Shocked
Аз , пак на Стройко си харесах една малка фирма Албида, магазина е на ул.Борис между Стамболийски и Тодор Александров. Монтираха я наскоро и съм много доволна за сега. Но като мине поне 1 година ще съм сигурна за "скритите дефекти". Но аз предпочитам уюта и лека Рустика за сметка на хай-тека. за уредите, всяка фирма ще ти предложи всичко - аксесоари, мивка, батерия, уреди. На мен те ми взеха всичко без фурната и миалната  Embarassed тях избирах по-дълго.

# 31
  • Мнения: 4 300
Мисля че цените на Гарони са толкова високи, защото не всички материали позволяват такова огъване ( без да съм специалист).
Макар че извитите метални корнизи за пердета са по скъпи от правите, въпреки че материала е един и същ. Сигурно производителите си мислят, че извити стени имат само "мангизлии" и гледат да ни одерат колкото мога Twisted Evil

На нас лично кухнята ни излезе около 750 лв,  горе долу 600 за шкафове ( Г-образна 2.40 м*1.40м, като от тях трябва да извадят хладилника, миялнта и печката, защото не са скрити в шкафове Laughing), остатъка за плот и мивка. Шкафовете са от полските ( като тези в  Арон, Айко, Лабиринт), сами ги сглобихме и така си спестихме цената за монтаж. Сега като се местим живот и здраве в нов апартамент мисля да ги пренесем, защото за 1 година не са мръднали. Уредите ни не са вградени, което позволява размествания и комбинации.

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 09:01 от r0ksi

# 32
  • Мнения: 522
Ох тия цени нещо доста ме притесниха, ама пусто като я искам тая червената кухня, как ще се оправям с мъжо незнам Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 356
Боже, момичета ама какви са тези цени #CrazyОт какво ги правят тези кухни???Златни кантове ли им слагат, та струват толкова?
Нашата кухня (по надолу съм дала линк) ни стъпи към 1 600 лв, като в тази цена влизаше и мивката, която е BLANKO и струваше 200 лв.Витринките са с алуминиев профил и двете шкафчета над мивката са с амортисьори.
Ние си начертахме проекта и след като пообикаляхме магазините, попаднахме на един магазин, който има и цех и собствено производство и там се наеха да я направят.Да си призная не очаквах че ще се справят толкова добре.Нямам никакви забележки.Всичко изглежда точно така както си го представях и както исках да бъде.
Та мисълта ми е не може ли да си харесате модел и някъде да ви го направя за по-малко пари?
Успех в избора и в изработката  bouquet

# 34
  • Мнения: 318
 newsm78 Не знам , може да са се променили цените на производителите, а и всичко много зависи от материала - ПДЧ, МДФ или масив. При доста фирми и за името се плаща Wink Аз търсих, търсих, но цена под 4 000 така и не намерих -  за вратички от масив  избелен дъб с ажурени решетки - декорация на места, плот с обикновено фолирано покритие 4 л.м. Както казах нямам горен ред, защото всичко е във прозорци над плота, остров и място за хранене - като над масата имам горен шкаф с 3 секци. Цената вдигат доста и разните джунджурии за кухнята - механизъм за бутилки, вградена дъска за гладене.................... Embarassedтова е цената без уреди и мивка.

# 35
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Боже, момичета ама какви са тези цени #CrazyОт какво ги правят тези кухни???Златни кантове ли им слагат, та струват толкова?
Нашата кухня (по надолу съм дала линк) ни стъпи към 1 600 лв, като в тази цена влизаше и мивката, която е BLANKO и струваше 200 лв.Витринките са с алуминиев профил и двете шкафчета над мивката са с амортисьори.
Ние си начертахме проекта и след като пообикаляхме магазините, попаднахме на един магазин, който има и цех и собствено производство и там се наеха да я направят.Да си призная не очаквах че ще се справят толкова добре.Нямам никакви забележки.Всичко изглежда точно така както си го представях и както исках да бъде.
Та мисълта ми е не може ли да си харесате модел и някъде да ви го направя за по-малко пари?
Успех в избора и в изработката  bouquet

Ами зависи от вкуса все пак. Може да е само 1600, ама на мен ако не ми харесва ще дам повече пари, но ще си взема това, което ми харесва. А Гарони са си едни прекрасни кухни според мен. Ето затова не сменям моята кухня, защото не мога да си позволя хубава, а за 1600-2000 мога да си позволя, ама не ми харесва. Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 7 640
Ще следя темата с интерес.И на мен ми трябва нова кухня, но искам нещо по- различно с интересен дизайн

По интересно и нестандартно от "кръглите" мебели на Гарони не се сещам:)
http://www.mebeligaroni.com/products.php?id=5&page=1
Много ти благодаря, бях гледала една червена кухня на тази фирма в едно списание и след това затрих списанието.Със сигурност ще е тази!!!  bouquet

страхотна кръгла червена кухня има в Корина.
Цена- не знам.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
RILUS предлагат страхотни кухни и други мебели, но и при тях цените са дебели.

http://www.rilus.bg/

Общи условия

Активация на акаунт