Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Синът ми е на 1,2г. не иска да хапне нищо друго освен АМ. Вече втори месец. Първоначално мислех, че е от зъбите, после от жегите - ама пък съвсем нищо да не иска  Sad
После реших, че не иска храната от кухнята, започнах да му готвя - пак не иска. Започнах да купувам готови манджи и пюрета - отказва.
На всяко хранене го пробвам, но най-много 2-3 лъжици и край. Започва да пищи и да се мръщи.
Два пъти му правиха изследвания - всичко си му е на 6

Дайде идея как да го залъжа, че с това АМ до никъде  ooooh!
Цитирай

Белгия/София

Нищо, нека пие АМ, щом това иска, значи от това има нужда. И моят е така от около месец, хем го беше отказал тотално, сега само това приема. Не се притеснявай, не може да не отмине този период. Пробвай различни неща по малко, интересни, вкусни, може да се излъже с нещо. Не бебешки, нещо като за големи  Very Happy
Цитирай

Благодаря ти Блонди
Пробвах, пак най много 2-3 лъжици. Само веднъж се излъжа и изяде цялата купичка мусака. Но не повтори  Confused
Дано да отмине по бързо  Praynig направо имам чувството, че си седи гладен Sad
« Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 12:40 от Дрън-Дрън »
Цитирай

Varna

Съвет не мога да ти дам, но да ти кажа, че моят бебок известно време кара само на АМ и плодово пюре, после му изникна един зъб и всичко се оправи, според мен търпение му е майката, щом иска само АМ, така да е, явно му стига и се чувства добре!!  Hug
Цитирай

София

Остави го и ще поиска нещо друго, не го насилвай. Давай му шишето и ще му омръзне. Моят син само АМ закусва. Никакви попари, нищо. След като това му се яде няма страшно. АМ за след 1г. е добро и пълноценно мляко за деца.
Цитирай

Русе

Няма човек, който да не е проял! Wink Разреждай храната с много АМ!
Цитирай

Благодаря за отговорите

Няма човек, който да не е проял! Wink Разреждай храната с много АМ!

И разредена не я яде. Иска си чистото мляко. Цял ден само мляко пие - и нищо друго.
Все пак ви благодаря   bouquet
Цитирай

Mediterraneo

Давай АМ, докато иска! Да можеше и моята толкова мляко да поема...
Цитирай

София/Осло

Давай между храненията да чопли нещо- бисквитка ,солетка, банан, коричка хляб...Пробвай набодени на виличка/ама внимавай / .Да не би да отказва лъжицата newsm78
Цитирай

Давай между храненията да чопли нещо- бисквитка ,солетка, банан, коричка хляб...Пробвай набодени на виличка/ама внимавай / .Да не би да отказва лъжицата newsm78

Пробвах - не и не. И играчки храних и на "летяща" лъжица се правих  Confused
Вече мога да отворя цирк.
Не иска и това е. Пищи, бута ме... в момента, в който види шишето с млякото, става най-спокойното дете на света  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.