Не иска да яде друго освен АМ

  • 1 209
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 150
Синът ми е на 1,2г. не иска да хапне нищо друго освен АМ. Вече втори месец. Първоначално мислех, че е от зъбите, после от жегите - ама пък съвсем нищо да не иска  Sad
После реших, че не иска храната от кухнята, започнах да му готвя - пак не иска. Започнах да купувам готови манджи и пюрета - отказва.
На всяко хранене го пробвам, но най-много 2-3 лъжици и край. Започва да пищи и да се мръщи.
Два пъти му правиха изследвания - всичко си му е на 6

Дайде идея как да го залъжа, че с това АМ до никъде  ooooh!

# 1
  • Мнения: 27 524
Нищо, нека пие АМ, щом това иска, значи от това има нужда. И моят е така от около месец, хем го беше отказал тотално, сега само това приема. Не се притеснявай, не може да не отмине този период. Пробвай различни неща по малко, интересни, вкусни, може да се излъже с нещо. Не бебешки, нещо като за големи  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 150
Благодаря ти Блонди
Пробвах, пак най много 2-3 лъжици. Само веднъж се излъжа и изяде цялата купичка мусака. Но не повтори  Confused
Дано да отмине по бързо  Praynig направо имам чувството, че си седи гладен Sad

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 12:40 от Дрън-Дрън

# 3
  • Мнения: 1 448
Съвет не мога да ти дам, но да ти кажа, че моят бебок известно време кара само на АМ и плодово пюре, после му изникна един зъб и всичко се оправи, според мен търпение му е майката, щом иска само АМ, така да е, явно му стига и се чувства добре!!  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Остави го и ще поиска нещо друго, не го насилвай. Давай му шишето и ще му омръзне. Моят син само АМ закусва. Никакви попари, нищо. След като това му се яде няма страшно. АМ за след 1г. е добро и пълноценно мляко за деца.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 390
Няма човек, който да не е проял! Wink Разреждай храната с много АМ!

# 6
  • Мнения: 1 150
Благодаря за отговорите


Няма човек, който да не е проял! Wink Разреждай храната с много АМ!

И разредена не я яде. Иска си чистото мляко. Цял ден само мляко пие - и нищо друго.
Все пак ви благодаря   bouquet

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Давай АМ, докато иска! Да можеше и моята толкова мляко да поема...

# 8
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Давай между храненията да чопли нещо- бисквитка ,солетка, банан, коричка хляб...Пробвай набодени на виличка/ама внимавай / .Да не би да отказва лъжицата newsm78

# 9
  • Мнения: 1 150
Давай между храненията да чопли нещо- бисквитка ,солетка, банан, коричка хляб...Пробвай набодени на виличка/ама внимавай / .Да не би да отказва лъжицата newsm78

Пробвах - не и не. И играчки храних и на "летяща" лъжица се правих  Confused
Вече мога да отворя цирк.
Не иска и това е. Пищи, бута ме... в момента, в който види шишето с млякото, става най-спокойното дете на света  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт