Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мнения: 138
Моля ви да дадете мнение по въпроса:
Пия си противозачатъчни от 1 година/тоест организма ми вече е свикнал с тях/, днес трябва да изпия последното/21/ и да ми дойде в четвъртък...
Да обаче още от сряда мин седмица ми се появи розовеещо зацапване, не е обилно, но си го има всеки ден, а днес вече си червенее, но отново не е обилно?
За първи път ми се случва такова чудо!! Някой да е имал подобен проблем?
« Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 15:48 от iv4ence »
Цитирай


Мнения: 148
А какви противозачатъчни пиеш? Аз съм имала подобен проблем с Марвелон, но обикновено се случва първите месеци, когато започнеш да приемаш хапчетата. Дано всичко да е наред!
Цитирай

sofia

Мнения: 93
Според мен иди на гениколог най сигурно е
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.