Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хасково

от няколко дни давам на малката сок от диня  след пюрето, много и харесва, чудя се дали да не и давам за известно време вместо вода...но пък ако свикне като няма диня какво ще правя
Цитирай

София

водата си е по добре Peace
за пръв път чувам да се замества вода с диня, а после кво ще правиш мамче
Цитирай

Mediterraneo

Ами давай, докато има  Very Happy Но предлагай и вода, щом пие по принцип. Само внимавай да не си докарате подута тумбичка от динения сок   Peace
Цитирай

софия

щом го харесва- давай, той реално си е чиста вода.
За мен сокът  от диня е пълна гадост
Цитирай

Кебекуйка

Давай успоредно и двете, защото иначе рискуваш да ти се налага да подслаждаш водата, за да прилича на сокче...
Цитирай

Пловдив

За динята да ви кажа какво ми се случи.Моето слънчице пие сока с охота,но плода не го иска колкото е да е намачкан.
Има ли други като нас??????
Цитирай

Белгия/София

Нито вода, нито сок е добре да даваш непосредствено след ядене. Изчакай малко и тогава. Давай й сок от диня, щом й харесва, но не замествай с него водата  Naughty
Цитирай

София/Осло

И според мен не бива да заместваш водата с динята. Предлагай водичка честичко Peace
Цитирай

Стара Загора

Ами аз му давам сокче,но веднъж два пъти на ден.А през другото време сме на водичка.Според мен е добре да му даваш водичка след храненето, за да може малко да му се изплакне устичката и да не се получат афти или накакви енземи.
Цитирай

Белгия/София

Според мен е добре да му даваш водичка след храненето, за да може малко да му се изплакне устичката и да не се получат афти или накакви енземи.

Ако се дава водичката с биберон, то процесът "изплакване" не съществува  Very Happy
Цитирай

Водата си е вода - сока си е сока... помисли си за напред какво искаш да даваш... и давай
Според мен не е добре да я свикваш вместо вода да пие сок... но ти си знаеш най -добре Wink
Цитирай

London, Sofia

Давай успоредно и двете, защото иначе рискуваш да ти се налага да подслаждаш водата, за да прилича на сокче...
Peace Давай и двете  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.