Спешно въпросче: как е туширане с ръка на английски?

  • 2 923
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Девойки знаете ли как е туширане с ръка на английски? Търсих в нета, не можах нищо да намеря.
Предния път лекарката ми предложи " да ми увеличи" разкритието, но мисля, че трябва да има някакъв по-конкретен термин или?  bouquet
Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 160
не съм сигурна че разбирам въпроса, но за "labor induction" (предизвикване на раждане) ли става въпрос?

# 2
# 3
  • Мнения: 486
membrane stripping

# 4
Девойки знаете ли как е туширане с ръка на английски? Търсих в нета, не можах нищо да намеря.
Предния път лекарката ми предложи " да ми увеличи" разкритието, но мисля, че трябва да има някакъв по-конкретен термин или?  bouquet
Благодаря ви!  bouquet

Manual Dilation of the Cervix or just Manual Dilation

# 5
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви момичета! Аз исках да се разберем с доктора ми по въпроса, че не желая да ми правят конкретно това, а не исках да обяснявам с 5 изречения, вместо това да използвам конкретния израз.
Разбрахме се, точно  membrane stripping/sweep  употреби и доктора като фраза.
Още веднъж благодарности!  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 183
Стискам палци за едно леко и безпроблемно раждане!   bouquet

# 7
  • Мнения: 780
Стискам палци за едно леко и безпроблемно раждане!   bouquet

Леко раждане и от мен!!!!!  Hug

# 8
  • Мнения: 7 091
 Благодаря ви за пожеланията!!! Вече нямам търпение, дано по-скоро се срещнем с моето момиченце! Големия батко и той напира  Laughing ама малката срамежливка още се крие.

# 9
  • Мнения: 636
Ехей, Tandoori, дойде и твоят час! Успех и късмет!

# 10
  • Мнения: 2 825
Tandoori, леко раждане и скоро да ни я покажеш срамежливката  Simple Smile Hug

# 11
  • Мнения: 7 091
Tandoori, леко раждане и скоро да ни я покажеш срамежливката  Simple Smile Hug
Ох аз да ви я покажа, ама тя не ще да излиза.  Rolling Eyes Още съм тука.
Скапаха ми се краката от разходки, ям люто, ананаси, череши и всякакви бабини измишльотини дето уж помагали за предизвикване на раждане, кекс  Wink и т.н....не иска и не иска.
Направо почвам да се притеснявам  newsm78 Докато се чудехме с лекарите дали ще изкарам до началото на деветия, никой  не очакваше да пренося.
Ако се сетите нещо друго, което някой е изпробвал и е тръгнало бебето - казвайте, отворена съм за предложения  Laughing Joy

# 12
  • Мнения: 1 329
Ама, ти защо сега толкова си се впрегнала че бебка не иска да излиза???
Давай го по -спокойно, че може скоро- скоро да те изненада.

Сега сериозно...Като е готова да излиза ще разбереш.
Пожелавам ти много бързо и малко болезнено да бъде раждането.След това ще смяташ , че всичките ти притеснения са били напразни.  bouquet

# 13
  • Мнения: 7 091
Ама, ти защо сега толкова си се впрегнала че бебка не иска да излиза???
Давай го по -спокойно, че може скоро- скоро да те изненада.

Сега сериозно...Като е готова да излиза ще разбереш.
Пожелавам ти много бързо и малко болезнено да бъде раждането.След това ще смяташ , че всичките ти притеснения са били напразни.  bouquet


 Да ти кажа ако ме гледаха на видеозон най-вероятно нямаше да се притеснявам толкова. Просто сега освен тоновете на бебето ( вчера имах запис и чак другата седмица ми е другия) нищо друго не показва какво е състоянието му. Не знам колко са водите, не знам какво е състоянието на плацентата, въобще все неща дето са важни като преносваш, ама такава е системата, какво да правиш.
Мъжа ми се шегува, че малката чака да бъде Дева Simple Smile Нали утре почват Девите , а той е лъв и искаше и малката да е лъв Simple Smile. Дано да се похваля по-скоро.
Благодаря на всички за подкрепата, много сте мили!  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 257
Тъкмо снощи си мислех, че твоята типична лъвица си показва нравчето вече и се сетих, че то момиченцето ще бъде девичка - кротка, неинатлива, добричка Mr. Green Сещам се за Рейчъл от "Приятели" като те слушам.  Grinning Хайде, ние  подгряващата група ще скандираме денонощно и накрая вече като се роди, да ни я представиш тази сладкишка, дето така ни държи в напрежение цял форум тука. Laughing УСПЕХ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт