Украса за стени в детската стая

  • 9 910
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 522
Трилиън, а детската ви стая с тапети ли е или е латекс,защото и на мен много ми харесаха тия картинки ама ако са с двойно залепващо незнам как ще стоят на латекса newsm78.Ние имаме от тия фосфорните звезди и луни ама постоянно падат и голямо лепене става Confused.Иначе не ми се ще с пирончета да пробивам навсякъде,щото утре я ги харесва я не.

# 31
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Трилиън, а детската ви стая с тапети ли е или е латекс
Латекс

# 32
  • Мнения: 705
една идея и от мен. нашите стени на детската са в 2 пастелни цвята, боядисани са с латекс. намерих в интернет много хубави картинки на разни герои - мечо пух, мики маус и т.н и ги дадох на рекламна агенция да ги принтира в/у самозалепващо фолио. качеството е доста по-добро от това на хартия, слепва идеално. отделно имаме фриз около детските легла. за мен стаята е доста свежа, в същото време ненатрапваща.

# 33
  • Мнения: 324
една идея и от мен. нашите стени на детската са в 2 пастелни цвята, боядисани са с латекс. намерих в интернет много хубави картинки на разни герои - мечо пух, мики маус и т.н и ги дадох на рекламна агенция да ги принтира в/у самозалепващо фолио. качеството е доста по-добро от това на хартия, слепва идеално. отделно имаме фриз около детските легла. за мен стаята е доста свежа, в същото време ненатрапваща.

Хубава идея  Peace Кажи, обаче, откъде от нет-а ги намери снимчиците, някакъв адрес  Praynig

# 34
  • Мнения: 1 756
питах едни познати,които имат такива и ще дам инфо за цени и къде ги има Peace

# 35
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Момичета, попитах собственичката на магазинчето до нас- картинките ги зарежда от София прес. Аз съм 2 седмици в отпуска, но като тръгна на работа, мога да проверя какво има. Но щом зарежда от там- значи би трябвало да има избор. Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 44 041
http://vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=229

тук има от тези лепящите - пише 35 модела, че има. В София адреса им е бул."Гоце Делчев" №33 – партер
тел. 02/8598187  раб.време:   всеки ден – 10.00-20.00 ч. Имат магазини и във Варна и Бургас - адреси има на сайта. Wink

# 37
  • Мнения: 705
една идея и от мен. нашите стени на детската са в 2 пастелни цвята, боядисани са с латекс. намерих в интернет много хубави картинки на разни герои - мечо пух, мики маус и т.н и ги дадох на рекламна агенция да ги принтира в/у самозалепващо фолио. качеството е доста по-добро от това на хартия, слепва идеално. отделно имаме фриз около детските легла. за мен стаята е доста свежа, в същото време ненатрапваща.

Хубава идея  Peace Кажи, обаче, откъде от нет-а ги намери снимчиците, някакъв адрес  Praynig
много съжалявам, ама не помня адресите, беше много отдавна. спомняма си, че с търсачка намерих сайтове на disney и оттам се замотах из разни страници. най-добре намери някоя рекламна агенция, която се занимава с печат върху самозалепващо фолио, те могат да имат готови картинки.
съжалявам, че не съм по-полезна!!!  bouquet

# 38
В Практикер и Бриколаж има най-различни. Ще ги намериш при тапетите. Успех

# 39
  • Мнения: 651
Ето как ние освежихме детската стая Sunglasses

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=62982&photo=1

# 40
  • Мнения: X
А откъде са ти каротинките? Много са хубави. Твоета детска стая е като разположение същата като нашата Grinning А така стените са супер свежи. Браво!

# 41
  • Мнения: 651
Ами от нета. Преди повече от година си ги бях свалила,но сега сколасахме...Не помня сайта...с търсачка съм ги намирала,както писах по-горе...Малчо много си ги харесва и преди да заспи им казва лека нощ на всички..." чао сонче, чао Жиафче,чао коте, чао мойе......чао сички кайтинки!" Grinning

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Има едни ленти, които се лепят върху тапета ( забравих им името  Embarassed), с много симпатични рисунки...продават ги в Бриколаж

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 145

Браво и на мен много ми хареса идеята. Ако се сетиш за сайта пиши пак! ..... Моля Wink

Общи условия

Активация на акаунт