Глезотийки....

  • 2 313
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 599
В момента нямам никакво време за каквато и да е глезотийка, дори за сън... Така че не мога да се включа. Ще докладвам след няколко месеца  ooooh!

# 31
  • Мнения: 3 932
Хубава книжка, някое леко филмче...кафенце на тераската, коктейлче евентуално... Hug

Единственото ,което приемам за шопинг глезотийка е да си купя нов парфюм или някое качествено мазилце, др. пазар май напоследък не ми е приятен.

# 32
  • The wild, wild west
  • Мнения: 144
Ароматизирани свещи и вана с ароматни масла, лека джазова музика за фон, любимото ми списание Marie Clarie... малко по-късно маникюр/ педикюр в нов, ярък нюанс, маска на лицето... за награда страхотен десерт, обикновено с много шоколад и любимия ми ликьор, сервирани в леглото... някой романтичен филм... перфектният следобед, когато мъжът ми е в командировка, детето е при баба и дядо, а аз просто искам да си почина  Wink

# 33
  • Мнения: 7 430
Харесва ми, когато съм с приятелка на кафе....друго за сега не ми се отдава Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 328
Да спя...дълго и непробудно, и непробуждано /от някого/ Hug   Tired

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето това ми е последната глезотия http://sunglasses-shop.co.uk/uk-sunglasses/Prada-Sunglasses/Prada-51GS/659.htm т.е да си купя нещо, което много съм искала, ама съм се стискала  Laughing.
Много харесвам такива очила, ама никак не ми отиват.  Sad Приличам на муха-лайнарка.  Rolling Eyes

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ето това ми е последната глезотия http://sunglasses-shop.co.uk/uk-sunglasses/Prada-Sunglasses/Prada-51GS/659.htm т.е да си купя нещо, което много съм искала, ама съм се стискала  Laughing.
Много харесвам такива очила, ама никак не ми отиват.  Sad Приличам на муха-лайнарка.  Rolling Eyes

Що бе, тез` на аватара ти са подобни и много ти "тичат". Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 6 788
Шопинг, кафе и физьор...

# 38
  • Мнения: 1 937
Купувам, купувам, купувам...книги!  Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 786
Да спя цял ден, да чета книга, да гледам филм, от скоро съм се запалила и по шиене на гоблени ама пусто много рядко намирам време  Cry

# 40
  • Мнения: 1 366
Шофирането и спорта много ме успокояват, а глезотийките са шопинг и кафе! Със сУпруга не пропускаме всяка седмица да излезем на кафенце ...

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мързела за мен си е глезотийка, но отдавна не ми се е случвало да си мързелувам.

# 42
  • Мнения: 686
Да се препичам на слънце до някой басейн и като ме напече да си поплувам   Simple Smile

# 43
  • Мнения: 294
Да отделя време за себе си, за разкрасяване, за приятелки, да прочета някоя книга..
smile3521 smile3521 smile3521 И аз..........

# 44
  • Мнения: 2 584
дълга вана с ароматни соли, за съжаление много рядко ми се случва, толкова съм изморена че ме е страх да не заспя и да се удавя във ваната Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт