Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Варна

Понеже съм решила да захраня моя син на 5 месеца с каша защото повръща искам да ви питам трябва ли кашата да е от същата мрка като адаптираното мляко което давам например както сега давам Фризовом да захраня с Фризокрем
Цитирай

София

Не
Цитирай

София

Не е необходимо, можеш да купиш от всяка марка подходяща за възрастта ви и без глутен.
Цитирай

Русе

Ами не, купи си хубава безмлечна каша, без глутен, напр. оризова на Нестле и давай смело Smile
Цитирай

Аз също ти препоръчвам да започнеш с чиста оризова каша (безмлечна).
На Фризокрем има Царевица + ориз, не знам да има чиста оризова. Има чиста Царевица, но не я харесвам, защото става на бучки  Confused
Цитирай

Белгия/София

Не, не е задължително, разбира се. Препоръчвам ти Милупа и те съветвам да избягваш Нестле - винаги са ужасно лепкави, влачат се и приличат на сурово тесто.
Цитирай

София

А защо да е безмлечна? Нали кашите на Милупа са с АМ. Ние преди 2 дни започнахме с млечната оризова на Милупа и малкия много я хареса  Mr. Green
Цитирай

София

Ами не, купи си хубава безмлечна каша, без глутен, напр. оризова на Нестле и давай смело Smile
newsm10 Аз от двумесечна възраст слагам по 2 мерителни лъжички каша в млякото точно по тази причина ( повръщането ). Естествено по съвет на лекар. Но ако решиш да го правиш ще ти трябват биберони с по-широки дупки, че млякото става по-гъстичко.
Цитирай

пред компютъра

Не е задължително кашата да е от същата марка като млякото.
Щом бебчо повръща може да вземеш безмлечна каша и да я приготвяш с Фризовом. Peace

Цитирай

Плевен

Не, не е задължително, разбира се. Препоръчвам ти Милупа и те съветвам да избягваш Нестле - винаги са ужасно лепкави, влачат се и приличат на сурово тесто.

Абсолютно съм съгласна с това, което е казала Блонди  Peace На Нестле кашата ставо точно като тесто  Confused Аз ползвам всичко на Милупа и съм мнооого доволна  bowuu Но според мен не е задължетелно кашата ти да е безмлечна, така или иначе вие досега сте се хранили с АМ 
Цитирай

София

И ние се захранихме с безмлечна оризова на HIPP преди 5 дни. Сега сме на 4 1/2 месеца и се чудя кога да вкарвам зеленчуковото пюре. Кажете, pls, гледам, че почти всички в темата сме около тази възраст
Цитирай

пред компютъра

И ние се захранихме с безмлечна оризова на HIPP преди 5 дни. Сега сме на 4 1/2 месеца и се чудя кога да вкарвам зеленчуковото пюре. Кажете, pls,

Изчакай 1-2 седмици бебчето да свикне с кашата и тогава въведи зел.пюре.

И е добре да даваш каша съдържаща мляко или прибавяй мляко към безмлечната. Бебето има нужда от много мляко. Само съвет пък ти си реши. Peace
Цитирай
Позволявам си да Ви препоръчам от кашите Blevit,защото съм доволна от нея.Бебето ми я понесе много добре/ задължително без глутен/
Цитирай

Дъщеря ми също повръщаше и беше на АR и AE млека (АЕ защото освен повръщането имаше и запек).Затова купувах безмлечни каши и добавях от нейните млека.
Цитирай

гр.София-Красна поляна

Не е задължително да е една и съща марка като млякото.На Слънчо също са много хубави кашите Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора