Вярвате ли на баячки ?

  • 8 110
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Преди три дни си седях пред блока с детето и едно дете ни заля с вода отгоре.Сега си мисля да отида да ми леят куршум защото не се чувствам добре и затова реших да попитам какво мислите вие за такива баби.

# 1
  • Мнения: 9 903
мисля аз, много мисля  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Всеки ,който ти отговори,ще напише ,че това са пълни глупости Laughing

така,че ти сама си реши... Laughing

Тити,вместо да мислиш толкова,ела да се разпишеш в темичката ни Wink

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Хора, какво ви става newsm78
Колко теми за гадателки, лечителки и подобни се нароиха #Crazy

Не вярвам и не бих си дала парите на някого за това Naughty

# 4
  • Мнения: 779
Отиди. Ако не ти помогне няма и да ти навреди. Аз ходя.

# 5
  • Мнения: 138
Благодаря ви ще отида

# 6
  • Мнения: 6 167
честно мисля, че не си наред.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
честно мисля, че не си наред.


Малко си грубичка...

# 8
  • Мнения: 138
Защо да не съм наред не мисля че ще ми навреди дори да не ми помогне . Моята лекарка казва че няма причина да се чувствам така

# 9
  • Мнения: 9 903
а ти как се чувстваш? Нещо депресийка, туй-онуй?

# 10
  • Мнения: 138
Да имам и не я лекувам ами пия само дианксит горе долу се бях стабилизирала но след онзи ден направо се сринах така че ме е страх да изляза навън.Направо не знам какво даправя.Преди 2 месеца ходих на психиатър и ми постави диагноза паническо разстроиство и ми изписа някаква комбинация от хапчета от тях станах като парцал така че ги спрях и продължих да пия невролаксин на д-р Тошков

# 11
  • Мнения: 3 447
Зарежи тия глупости с куршума и отиди на добър лекар, който да ти изпише подходящите антидепресанти, както и да ти назначи психотерапия при необходимост. Не го оставяй да се задълбочи и хронифицира, защото става страшно.

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако си убедена, че това ще те успокои, отивай.
Внушението е голяма работа.
Аз не вярвам на такива неща, съответно на мен не биха ми подействали.

# 13
  • Мнения: 1 493
Щом вярваш иди ! Внушението е велико лекарство ! Ако не ти помогне, непременно потърси помощ от друг психиатър !  Hug

# 14
  • Мнения: 1 910
Винаги съм казвала, че в България баячки/гледачки/екстрасенси вършат работата на психотерапевтите в други страни.
Аз го намирам за пълна глупост ( макар д аможе да е забавно), но ако ще ти олекне иди.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт