Prison Break - втори сезон / III тема

  • 8 959
  • 347
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 622

 Важното е Майкъл (и Линк) да са живи до края, пък другите  #2gunfire ако щат  Wink

# 76
  • out of space
  • Мнения: 8 573

 Важното е Майкъл (и Линк) да са живи до края, пък другите  #2gunfire ако щат  Wink

Да. Ама оня любовника (все му забравям името) също ми е много симпатичен...абе и Абруцито е свеж..Хем не ща никой да умира, хем пък ако умре някой ще е по-интересно..  Crazy

# 77
  • The wild, wild west
  • Мнения: 145
А някой би ли бил така любезен да ми обясни (накратко) в какво е магията на този сериал? Аз съм гледала само първи епизод от втори сезон (след като видях колко фенове има тук във форума). Не мога да преценя съвсем дали си заслужава. Аз следя Lost, OC (май ще го зарязвам този сезон), Grey's Anatomy (частично) и разни reality shows за възпитание на деца, та се чудя дали си заслужава да го включа в програмата? Не можах да се ориентирам съвсем и дали е политическа основно интригата, любовна, .... newsm78
Моля светнете ме  Hug

# 78
  • Мнения: 2 897

 Важното е Майкъл (и Линк) да са живи до края, пък другите  #2gunfire ако щат  Wink

Да. Ама оня любовника (все му забравям името) също ми е много симпатичен...абе и Абруцито е свеж..Хем не ща никой да умира, хем пък ако умре някой ще е по-интересно..  Crazy

Аз мисля,че поне двама от дружинката ще умрат-в първия сезон имаше доста жертви,очаквам и в този да е така.На мен любовчията-Фернандо Сукре също ми е много симпатичен,чернокожият също.За двамата братя няма какво да коментирам,ако някой от тях умре е безсмислено сериалът да продължава Sad

А някой би ли бил така любезен да ми обясни (накратко) в какво е магията на този сериал? Аз съм гледала само първи епизод от втори сезон (след като видях колко фенове има тук във форума). Не мога да преценя съвсем дали си заслужава.

Препоръчвам ти да изгледаш целия първи сезон Peace

# 79
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ха, аз давам  черния, Сукре, Средняка, Хахото да ги хващат да ги трепят, все ми е тая.Другите не ги давам особенно Теди Sunglasses

# 80
  • Мнения: 2 897
Ха, аз давам  черния, Сукре, Средняка, Хахото да ги хващат да ги трепят, все ми е тая.Другите не ги давам особенно Теди Sunglasses

Ех, този Теди,бе Laughing Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 5 622

 Важното е Майкъл (и Линк) да са живи до края, пък другите  #2gunfire ако щат  Wink

Да. Ама оня любовника (все му забравям името) също ми е много симпатичен...абе и Абруцито е свеж..Хем не ща никой да умира, хем пък ако умре някой ще е по-интересно..  Crazy

Да. Като се замисля не давам и Сукре  Thinking Симпатичен ми е. Тц, не го давам  Naughty

# 82
  • Мнения: 2 849
Гледах и аз 1 серия . Много ми хареса .Кога ще е следващата серия ? newsm53

# 83
  • Мнения: 2 897
Гледах и аз 1 серия . Много ми хареса .Кога ще е следващата серия ? newsm53

На 28.08,за нас със субтитри ,на другия ден Simple Smile

# 84
  • Мнения: 1 403
Ох много гадно така, гледаш ена серийка и се запалиш  Crazy  Сега 4ак до 28  #Silly

# 85
  • Мнения: 1 150
Гледах и аз 1 серия . Много ми хареса .Кога ще е следващата серия ? newsm53

На 28.08,за нас със субтитри ,на другия ден Simple Smile


Зори, субтитрите ще излязат на 29 ли?

# 86
  • Мнения: 2 567
Изгледах го още в понеделник  Crazy и донякъде не се оправдаха очакванията ми- мислех, че ще ги хванат и ще започнат да кроят нови планове за бягство  Sunglasses

# 87
  • Мнения: 2 897
Гледах и аз 1 серия . Много ми хареса .Кога ще е следващата серия ? newsm53

На 28.08,за нас със субтитри ,на другия ден Simple Smile


Зори, субтитрите ще излязат на 29 ли?

Ами,да,поне тази седмица беше така.Филмът излезе на 21-и,а аз го гледах със субтитри във вторник-22-и Simple Smile

# 88
  • Мнения: 5 622

 Сега се вайкаме как ще издържим една седмица без сериала, но какво ще правим като прекъснат за 3 месеца (нали толкова беше?), направо не знам  ooooh!

Ами като свърши?  Rolling Eyes

П.С. 28-ми, не е чак толкова далеч вече  Wink

# 89
  • Мнения: 1 150
Гледах и аз 1 серия . Много ми хареса .Кога ще е следващата серия ? newsm53

На 28.08,за нас със субтитри ,на другия ден Simple Smile


Зори, субтитрите ще излязат на 29 ли?

Ами,да,поне тази седмица беше така.Филмът излезе на 21-и,а аз го гледах със субтитри във вторник-22-и Simple Smile

Аз го гледах същият ден, някой беше дал линк към титрите в тази тема, ако не се лъжа.



БУБА, защо ще прекъсват?

Общи условия

Активация на акаунт