Какви размери са пелените???

  • 726
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 693
Искам да си направя няколко защото съм си харесала едни платове със страхотни десени. Знам че трябва да са бархетни и тензухени но незнам какъв размер са. Питах в няколко магазина какъв размер са готовите но никъде неможаха да ми отговорят. Не че смятам да повивам бебето но ми казаха че било хубаво да имаш няколко да постелиш отдолу където ще слагаш бебето да легене за в количката и за подобни неща. Ако някой си е правил или има готови нека сподели какъв размер и колко?

# 1
  • Мнения: 329
Мисля ,че стандартните размири са като на квадрат .Примерно 1/1 или 1,2/1,2 , но ти сама прецени каква широчина те устройва , защото може да ги направиш и 1/1,2 в зависимост от големината на количката .

# 2
  • Мнения: 9 903
90/90 са големите, малките примерно 90/50.
Но размерите нямат никакво значение, щом ти си ги правиш.

# 3
  • Мнения: 1 272
Щом няма да ги ползваш за пелени, направи ги съобразно размерите на количката или нещата за които ще ги ползваш. Иначе стандартните са 90х90 и 90х45

# 4
  • у нас
  • Мнения: 5 715
потърси пак, не може такъв голям град да няма бебешки пелени. Едните са памучни, а другите - тензухени
после ще ти са нужни, при повиване на бебето, може да ги слагаш върху дъската за повиване.

# 5
  • Мнения: 1 353
 Стандартно са 90/90 и 90/45, а ти прецени какви ще са ти удобни. Много зависи за какво ще ги ползваш

# 6
  • Мнения: 695
90/90 са големите, малките примерно 90/50.
Но размерите нямат никакво значение, щом ти си ги правиш.
и аз така мисля,че не е необходимо да спазваш точните размери.направи ги така,че да са ти удобни когато ги използваш Peace

Общи условия

Активация на акаунт