Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

Springfield, VA

Моите доста бързо. И когато ги махам с епилатора и когато с кола маска, все едно и също, на третия ден вече имам косми за махане. Confused Писнало ми е вечно да съм с епилатор в ръце....

А как има жени, които са вечно гладки? Имам чуството, че никога не им растат косми по никое време, както става с моите. Епилирам днес, но утре изникват нкякави, които не са се били показали предния ден и така..вечно има нещо за махане  Tired
« Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 15:11 от БУБА »
Цитирай

Не си сама  Tired И аз съм така  Crossing Arms  smile3511 smile3511
« Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 14:43 от Lео »
Цитирай

И при мен е така.Просто ми писна вече!Кой какво прави аз съм с епилатора....
Вече започнах да си мисля, че епилатора ми ги къса и за това така бърза изникват пак, но пък нали виждам,че излизат с коренчета.....
То не бяха кремове за забавяне на разтежа, не бяха ампули.Нъц Файда йок!
Цитирай

Белгия/София

Де да ги знам, май на 2 седмици веднъж се минавам с епилатора...

РастАт, Бейби  Hug
Цитирай

Русе

Уфф Бубс стига с тия космърлаци че вече ми става зле. На мене ми се скапа епилатора и сега ги бръсна всеки ден така че ако ти си с епилатор в ръце аз съм със самобръсначката Mr. Green От колата маска по бавно ми растът, но пък избиват други и така все има някой друг за махане. А бе аманн вече... #Cussing out
Цитирай

И аз идвам в групата с бързо растящите косми. Например, последно се епилирах в четвъртък, днес е вторник и вече има материал за махане. Ужас направо!!! #Cussing out
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

А как има жени, които са вечно гладки?
И аз това искам да попитам. Хем не съм космата, хем съм светла, ама всяка седмица кося с косачката. Crazy
Цитирай

Епилирам днес, но утре изникват нкякави, които не са се били показали предния ден и така..вечно има нещо за махане  Tired
Същото е при мен. Всеки ден трябва да минавам с епилатора, ако искам да съм идеално гладка. А подкожните са ми допълнителен бонус Mr. Green
Цитирай

Варна

растат не мииииии, свят да ти се завие  Crazy
просто не изникват едновременно - това е според мен цаката. но човещинка - какво да сториш.

принципно не ми пречи да епилирам често, но изгърбването ме кара да прикипявам  Rolling Eyes
Цитирай
Ами растат си, като луди при това. Аз вече 25 г. бръсна през ден, нали съм от нетърпящите болка. Добре че мъжете имат по-груби ръце, че на втория ден още не им боде, но на третия вече - таралеж. Моите специално порастват след около 42 минути след бръсненето Crying or Very sad
Цитирай

Бургас

Епилирам днес, но утре изникват нкякави, които не са се били показали предния ден и така..вечно има нещо за махане  Tired

И при мен е така. Ако имам време ги минават след два дена, ако ли не, на седмица веднъж. Хич не им се притрисам, защото и на мен ми писна, а и ходя с панталони. Гледам под мишниците да съм изрядна, но пък трябва да пораснат малко за да ги мина с епилатора. Въобще, нашата не е лесна.
Много ме е яд като видя брадясал мъж, не било работа всеки ден да се бръснат, а на мен да не ми е работа да се гърча по 1ч., час и половина под епилатора.
Цитирай

софия

всеки ден се намира по нещо за скубане  Sick  ooooh!
Цитирай

Варна

успях да си "отгледам" горичка на краката и отидох на кола маска - вече повече от седмица съм супер! иначе няма оттърване, дааа Sad порастнат ли малко, махам ги, после излизат още малко, махам и тях... и така  Rolling Eyes
Цитирай

гр. София

Само аз ли не съм кусурлийка като вас newsm78
Изкарвам си чудесно  1 мес. и хоп на коло-маска.Отдавна не нося къси поли,та не се притеснявам за някой и друг косъм.
Цитирай
Блазя ти, че нямаш един космомразец в къщи като моя. Не ме остави този човек толкова години за тези косми и за големината на задника ми. Постоянен тормоз. Само ако съм болна имам мира Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора