Срам ли ви е от мъжете ви...?

  • 9 315
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Срам ли ви е от мъжете ви (или притеснявате ли се за нещо от тях)?  Например, че не сте се сресали сутрин, че са ви пораснали косми, че сте надебеляли или гърдити ви са увиснали   и разни други женски неща newsm78  В разни теми тук ми прави впечатление, че много жени се срамуват от мъжете си от разни дребни ежедневни неща. Вас от какво ви е срам ? newsm78 И мислите ли ,че на мъжете ви им правят впечатление подробностите или се притесняваме излишно? А може би е до човек? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 9 850
Срам...не е точната дума.В началото на връзката ни/както казва той-докато гаджелувахме/аз се притеснявах малко от килограмите си,винаги съм била доста пълна.Впоследствие обаче той "излекува" това ми притеснение и днес мога да кажа,че нито се притеснявам,нито ме е срам. Wink

# 2
  • Мнения: 522
Не ме е срам.Не се притеснявам от тялото си, нито правим секс на тъмно.Просто не желая да ме вижда размъкната или с косми все пак не е приятно Peace

# 3
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Не.

# 4
  • Мнения: 2 180
Не! Подритвам си гърдите из къщи, разхождам се с целулита и стриите си и не ми пука!  Laughing Дори тениската ми е скъсана и ме мързи да я зашия-ходя си така. Ама поне зъбите си мия сутрин!Пък и той рядко си е вкъщи, за да ме види.
 Mr. Green

# 5
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Не ме е срам.Не се притеснявам от тялото си, нито правим секс на тъмно.Просто не желая да ме вижда размъкната или с косми все пак не е приятно Peace
  smile3521 И аз така.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, не ме е срам. Някой друг поникнал косъм мен ме дразни, но не се срамувам от това. За надебеляване и разни подобни- ми нямам проблем с това и не ме е срам. Сигурно им прави впечатление на мъжете, ама едва ли чак толкова колкото на нас. Peace

# 7
  • Мнения: 377
Не ме е срам, но обикновено гледам да се занимавам със себе си докато го няма. Особено епилатора като го чуе и му настръхва косата.  Mr. Green А иначе всяка сутрин ме вижда несресана и без грим и вече не се плаши.  Twisted Evil

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Малко....най- вече, защото все обещавам да тръгна на фитнес или поне гимнастика вкъщи да си правя, но все се оправдавам с липсата на време........Та, затова ме е срам, че съм несериозна

# 9
# 10
  • Мнения: 221
не ме е срам.. толкова пъти ме е виждал как ли не-така че няма от какво да се притеснявам, пък и аз не съм от много притеснителните  Mr. Green Joy

# 11
# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
Не ме е срам, след толкова години /15/ заедно, ме е виждал всякак.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт