Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

Варна

Момичета,
харесвате ли Joe Dassin, a Dalida? Дайте впечатления и линкове към любими песни
Цитирай

Springfield, VA

Aз съм луд фен на Франция, Френският език, пени, храна..всичко  Love  Love  Love

Обожавам да слушам онлайн радио Носталжи  Wink www.nostalgie.fr  Някой беше споменал и за Енержи сякаш преди време. Предполагам, че сайтът му е www.nrj.fr  , ама не съм сигурна, ей сега собственоръчно ще пробвам да видя дали не те подвеждам  Wink Hug
Цитирай

UK

Единствената френска музика, която съм слушала (ест, не говорим за класика и тем подобни неща, които всеки е слушал) е Милен Фармер. Нямам опит.
Цитирай

София

Aз съм луд фен на Франция, Френският език, пени, храна..всичко  Love  Love  Love

Обожавам да слушам онлайн радио Носталжи  Wink www.nostalgie.fr  Някой беше споменал и за Енержи сякаш преди време. Предполагам, че сайтът му е www.nrj.fr  , ама не съм сигурна, ей сега собственоръчно ще пробвам да видя дали не те подвеждам  Wink Hug
Да, аз бях споменавала енержи-то.
Най-редовно си го слушам онлайн, както и радио франс ентернасионал.
Говоря и пиша на френски от...близо 20 години вече.
Обичам Патрисиа Каас....но като цяло не слушам много френска музика, признавам си.
По  обичам да чета френска л-ра в оригинал.
Цитирай

Варна

Аз пък изобщо не съм франкофон-все с инглиш ме свързва живота, но покрай МСМ одавна съм признала френската нова музика за супер! Даже от едно място ми отговориха,че ще ми пратят албум защото тук не се разпространява Very Happy!
Цитирай

През девет форума в десети

http://www.mp3real.ru/mp3/joe_dassin/
http://aeobttj.svilen.com/bg/module,search/ - тук пишеш Jo Dassin, отмяташ audio и ще ти излязат доста песни.
Цитирай
За френската музика не мога да кажа,че съм фен, но обичам всичко френско. Четири години учих френски в училище, но май не помня много неща, но си обичам езика, държавата, абе всичко. Мечтата ми е да посетя Франция някой ден и дано стане! А за езика мисля, че е много благозвучен и ми гали ушенцето повече от който и да било друг език.  bouquet
Цитирай

София

Да,харесва ми.Толкова ,колкото и италианската обаче Wink
Цитирай

Аз също съм страстен любител на всичко френско.Харесвам Жо Дасен,както и много други -Жилбер Беко,Едит Пиаф ,да не ги изброявам сега.Имам два диска с френски шансони,но много отдавна съм ги теглила от интернет.Освен това имам 2-3 оригинални диска.Изобщо,обичам френската музика. Smile
Цитирай

Е, вие с тия класики ме убихте. Я, чуйте Джони Халидей, не, че той не е класика, ама франсетата и досега му се кефят. Бившата му жена и бивша българка Силви Вартан също е готина. На мен ми харесват освен това Рено, Патрик Брюел, Паскал Обиспо, Флоран Пани (сега може вече да пее), Патрисиа Каас (нищо, че е наполовина германка).
Цитирай

България

Да се включа и аз.Още един франкофон и любител на френската музика.  Love
Цитирай

София

Закърмена съм с френския език и култура. Все си мисля, че не съм просто любител, а ценител... Laughing Сред най-любимите ми са Жак Брел, Едит Пиаф, Азнавур.
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Поздрав за вас.                       Поздрав за вас                    Специален поздрав
« Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 15:28 от letia6tata_krava »
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Аз не чак толкоз, но майка ми обожава Жо Дасен, Азнавур, Eдиt Пиаф и т.н. Покрай нея и аз взех да ги слушам, но все още само с половин ухо.
« Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 19:10 от Шани »
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

И аз съм фен. Жо Дасен и Далида много ги харесвам. И Азнавур също.
Патрисиа Каас е страхотна. Има ли някой линк към нейни парчета?  Praynig
Много ми е любима една група - "Индошин" се казва, едно време свириха уейв, още са на тази вълна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора