Пак за ваксините в САЩ

  • 472
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 464
Малката беше болна и после я нямаше тук изатова чак на 14 месеца и биха ваксините, които трябваше да и сложат на 12.
МАлко съм озадачена, защото на картичката, която имам пише, че е трябвало даи сложат: Polio, MMR, HIB, VAR, PCV, a sa i slojil MMR, HIB, PCV, HEP A
Мерси!

# 1
  • Мнения: 1 777
По добре питай доктора си за това.
На малкия ми син като е бил на 12 месеца са му сложили ето тези:MMR , Varivax , Prevnar.

# 2
  • Мнения: 486
VAR e ваксината за варицела - може да се сложи м/у 12 и 18 месеца. Ваксината за хепатит А доскоро не се поставяше на всички бебета, а само на живеещите в засегнати райони (дъщеря ми няма тази ваксина). От тази година се препоръчва за всички деца над 12м. Вероятно лекарят е преценил, че могат да ви поставят ваксината за варицела на следващия преглед.

# 3
  • Мнения: 545
За варицелата пък особено не виждам смисъл от тази ваксина...Минава леко, особено когато са малки..
Аз по принцип съм против свръх-ваксинирането..Опитваме се всичко да контролираме и си бием ваксини, за които никой не си задава въпроса какво точно представляват и какво нарушават в тялото ни...  newsm78

Поздрави от ФР,
Клео.

# 4
  • Мнения: 464
Мерси на отговорилите.
Оказа се, че има друга имунизационна система тук..хехе

Общи условия

Активация на акаунт