graco куатро лукс

  • 478
  • 3
  •   1
Отговори
след като прочетох запитването на дея и видях тази количка,направо се влюбих в нея ,прегледах стари теми ,но никаде никой не споменава конкретно този модел,няма ли някоя майка с такава количка ,да сподели впечатленията си от нея Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 564
Количката е страхотна и аз я гледах и пробвах, но недостатъка заради който аз не я взех е че е доста обемиста като се сгъне и неудобна и тежичка за пренасяне. Но ако не ти се налага тази процедура със сгъването ( аз имам стълби до 2-ри етаж и съм непрекъснато с кола, та ще е едно свалай-качвай, слагай в багажника-вади от там..) тази количка е невероятен избор.  Peace

# 2
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Много е тежка! На мен ми седи в багажника и пак си е зор, камо ли да се носи по стълби и т.н.
Тук навсякъде има рампи за колички и асансьори, ако е за България, не бих я взела.
Да не говорим за цената й в България, която е умопомрачителна за това изпълнение. Моята е Куатро Тур де, не знам този Лукс да не е по-луксозен.  Peace

П.С. Сега я видях на един уебсайт Лукс - същата работа, според мен...

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 399
Аз съм с такава - не е толкова тежка... А за удобството - нямам забележки! Simple Smile
Много маневрена и адски здрава! Емо е с нея откакто се е родил - навъртяла е много километри по разбитите ни улици и няма нищо счупено или разхлабацано Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт