Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 авг. 2006, 14:11 ч.

за пола на детето

• 1 235
  • 43
  •   1
Отговори
  • BG
Когато решихте да забременеете придържахте ли се към някакви такива работи,като например,че след овилацията се прави момче и тем подобни?Тук можете да видите един сайтwww.passion.ru

# 1
не

# 2
Не.А и не вярвам на подобни неща.

# 3
  • Габрово
Няма как да се вярва на подобни сайтове, защото ако попиташ два сайта и зададеш едни и същи изходни данни, ще получиш два различни резултата #Cussing out. Това е по-скоро за забавление Mr. Green hahaha.

# 4
  • София/Варна
Аз с интерес чакам доктора да ми каже какъв ще е пола, за да се посмеем на всички такива таблички и предсказания Simple Smile.
Всичко е Божа работа - трудно е да се определи предварително Simple Smile

# 5
  • гр.София-Красна поляна
Не.А и не вярвам на подобни неща.
Naughty

# 6
от 4-ри дена ги правя тези интернет тестове все на майтап да видя какво ще излезе и за сега резултата е много интересен 50 на 50  Laughing така че и според мене това са предимно за забавление

# 7
  • Прага/Чехия
zdraveite,az sa6to ne viarvam no vse pak ne pre4i da gi ima.

# 8
  • София
Не! Каквото и да дойде, ще бъде добре дошло!!!  Hug

# 9
  • Видин
Не вярвам на такива неща Rolling Eyes

# 10
  • Бургас
Нямах шанса да си правя изчисления,защото всичко стана непредвидено.А за пола на всички сайтове ми показва различно.

# 11
  • Стара Загора
Към нищо не съм се придържала , кога ще стане момче кога момиче. Ама ако се реша на трето дете доста ще попрочета такива неща . Ще се боря за момиче Joy Ама комшииката ми е с три момчета.

# 12
  • софия
не знам каква истина има в тия прогнози. моя скромен  Joy опит показвам, че един и същ баща прави едни и същи по пол деца. ако има отклонения - това е влиянието на околната среда  Joy - надявам се да го разбирате откъм смешната му страна

# 13
  • Португалия - Пловдив
по разни такива схеми би трябвало да е момиче но засега двама лекари казаха момче е още не се е родило да наем със сигурност  Laughing

# 14
  • Сливен
Вторият път смятахме по разни календари, обаче сметките ни нещо излязоха криви, щото уж работихме за момиче, ама пак момче излезе  Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт