Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

Дразни ли Ви някой от приятелите на половинката ви? Може и да прозвучи грозно,но мен един конкретен от години ми се бърка да не казвам къде като го видя Sick Успявам да го скрия, но все някой ден истината ще блесне. Вие?
Цитирай

софия

Опитай се да си го представиш в розов или сребрист облак и ще ти мине бързо Smile
Цитирай

Правец

ДА, има такъв екземпляр, но понеже с мъжа ми са израстнали заедно и въобще не желая да наруша по някакъв начин приятелството им, затова просто го игнорирам, разминаваме се без дума да си кажем и толкоз ...
Цитирай

При хората, които обичам

Не, не ме дразнят. Повечето от тях са общи приятели, семейни. На най-добрия му приятел от детството сме и кумове...
Цитирай

Варна

Мдааа- има такива! И съвсем не си мълча- нито пред мъжа ми, нито пред тях какво точно не им харесвам Mr. Green! Старите му приятели не ме дразнят- всички от дразнещите са нови Twisted Evil!
Цитирай

Не.А и не делим приятелите си на негови и мои.
Цитирай

Прага-Пловдив

Не ,приятелите ни са общи.
Цитирай

някъде ... тук ...

Когато още бяхме гаджета, един от приятелите му много ме дразнеше. Мъжът ми (тогава само приятел) го знаеше и само ми казваше - той си е такъв, опитай да го приемеш. Е, свикнах му след известно време. Иначе аз си казвам винаги, ако нещо ме е издразнило в някой, без значение какъв е.
Отдавна няма вече негови и мои приятели - общи са, а и няма дразнители Cool
Цитирай

Видин

Не PeaceНо и приятелите са ни семейни,не ги делим на мои и негови WinkА и под приятели имам в предвид няколко 4овека/семейства/,защото от приятел до приятел-разлика колкото искаш Twisted Evil

п.п.Познатите,които ме дразнят-давам им пълен игнор или си им казвам направо каквото мисля 35
Цитирай

BE, 2260

Има само един, когото не мога да понасям по обективни причини. Казала съм на мъжа си и той не ме упреква. Ако иска, да ходи да се вижда с него сам Crossing Arms
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Да, има един такъв Tired...по-рано много ме дразнеше неговият егоцентризъм и мегаломания, но сега просто го игнорирам Wink....
Цитирай

Има един, но изчезна някъде и от година и половина никой не го е виждал и чувал. Отдъхнах си  Smile
Цитирай

София

Не, няма такива, много ги обичам и се разбирам чудесно с вичките му близки приятели.
Цитирай

Не.А и не делим приятелите си на негови и мои.
smile3521
Цитирай

Plovdiv

Има но не излизам с тях , оставям го сам да си излиза да се виждат. Не ми пречи
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора