Кога започнахте да усещате бебока в себе си?

  • 2 942
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Zdraveite,az zapo4nah da go use6tam v sredata na 5-ia mesec,ne e li kasno?a vie?

Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 16:28 от Хера

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Края на 4ия месец усетих някакво пърхане, но само толкова, към средата на 5ти месец, стана по осезаемо и по-начестичко.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 505
Няма рано и късно,индивидуално е.Важното е,че си го усетила Wink

# 3
  • Мнения: 1 975
В началото на 5-я месец  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 183
Zdraveite na vsi4ki!Az sam v kraia na 5-ia mesec i zapo4nah da go use6tam predi edna sedmica,ne e li kasno?A vie koga? Embarassed

# 5
  • Мнения: 412
Zdraveite,az zapo4nah da go use6tam v sredata na 5-ia mesec,ne e li kasno?a vie?
защо не пишеш на български?
нямаш ли възможост?

# 6
  • Мнения: 407
Това кога ще усетиш бебчо зависи от доста неща.Не мисля,че си го усетила късно.Аз го усетих в началото на 4 месец,въпреки,че всички ми казваха,че е невъзможно защото ми е първа бременност.Аз съм много слаба и може би и това е една от предпоставките да го почувствам по-рано.

# 7
  • Мнения: 1 183
Zdraveite,az zapo4nah da go use6tam v sredata na 5-ia mesec,ne e li kasno?a vie?
защо не пишеш на български?
нямаш ли възможост?
ami naistina niamam vazmojnost,tuka v Praga komputara mi niama BG.

# 8
  • Мнения: 412
ахам
и аз така си помислих

# 9
  • Мнения: 83
И аз започнах да усещам бебчо по средата на 5-тия месец.Леко бременеене на всички бременни и успешно бебеправене на полагащите усилия да забременеят!!! preggo newsm10 smile3525

# 10
  • Мнения: 15 619
В началото на петия месец. Беше по-скоро нещо като пулсиране, съвсем отчетливо. Никога няма да забравя усещането.

# 11
  • Мнения: 216
Няма рано и късно,индивидуално е.Важното е,че си го усетила Wink
Peace

# 12
Моето бебче ми се "обади" за пръв път в 17-та седмица  Hug
Тогава беше много плахо трепване, а сега....... такива силни ритничета раздава  Heart Eyes

# 13
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 707
В  19 седмица.

# 14
  • софия
  • Мнения: 495
20 седмица Peace

Общи условия

Активация на акаунт